Змія і Кабан Сумісність

Гороскоп любові і шлюбу цієї пари рідко виявляється цікавим для обох. Їм зручніше перебувати в дружніх відносинах. Навіть ділові контакти в цьому поєднанні знаків рідко мають успіх! А, просто, між людьми такого поєднання мало спільного, а то різне, що присутній в обох не стимулює розвиток відносин, радше — навпаки, зводить на немає. Проте, все це — загальні поняття, а в житті немало винятків з правил. Для пари Змія-Свиня важливу роль в сумісності можуть зіграти знаки Зодіаку, під якими вони народилися.

Якщо продовжити тему спільної сумісності, то варто звернути увагу на той факт, що обидва вони не відносяться до активних знаків і їм не дістає потенціалу для розвитку своїх відносин. При відсутності такого динамічного начала в парі складається ситуація рівних, нейтральних взаємодій, коли люди знаходяться поруч за звичкою. Якщо союз потрібно зберегти, обидва спробують це зробити, але відносини будуть швидше формальними і діловими, ніж пристрасними і надихаючими.

Глибина і мудрість Змії для Свині не має цінності, а наївність і довірливість Свині буквально виводить партнера з себе. Змія може спробувати натиснути на партнера, щоб він жив за її правилами, але для Свині планування і холодний аналіз, а також відсутність емоційності — нестерпно! Кожен бачить в партнері більше недоліків, ніж переваг, а все, що є хорошого у кожного з пари не представляється важливим.

<-IMAGES->

Не дивлячись на сказане вище, гороскоп сумісності в цій парі досить гармонійний. Чоловік Змія буде захищати і направляти жінку Кабана, а вона проявить свої таланти в домашніх справах, турботи про чоловіка й дітей. Вона довірлива, жизнелюбива.

Жінка Кабан здатна розвинути в чоловікові Змії вміння любити, сердечність і доброту. Правда, чоловік повинен надати жінці особисту свободу. Мова йде про реалізацію жінки у своїй професії. Сидіти вдома вона не захоче.

Тут ситуація складніша, оскільки жінка Змія захоче не просто володіти ситуацією, але і буде чекати від чоловіка надійності і активності в ділових питаннях. Плюс до цього, вона намагатиметься прив’язати чоловіка і вчити його «уму-розуму». Чоловік Кабан почне чинити опір, а жінка, можливо, не зуміє чи не захоче його утримувати.

При сприятливому сценарії, жінка відтане поруч з чуттєвим і грайливим чоловіком Кабаном. При нормальному матеріальному становищі, союз має шанси на успіх!


Залишити відгук