30 Місячний День

Тридцятий місячний день буває не кожен місяць. Якщо ж він настає, то найчастіше буває дуже коротким. Однак навіть цей невеликий часовий проміжок можна використовувати на благо. Тридцятий місячний день завжди несе в собі гармонійну енергію, урівноважений кількість добрих і злих сил. У цей день важливо перебувати у піднесеному настрої, підтримувати інших людей, бути щирим і чесним. Вчіться споглядати красу, будьте відкриті і щирі. Наповніть своє серце чистим, гармонійної енергією останнього дня місяця.

Не забудьте підвести підсумки цього місячного циклу. Якщо якісь справи залишилися незавершеними, доведіть їх до кінця сьогодні. Починати щось нове не слід. День краще присвятити подяки, духовному очищенню. Це допоможе вам вступити у новий місячний цикл зі свіжими силами. Виявляйте милосердя, співчуття, будьте чуйні до чужих проблем. Не тримайте зла на своїх кривдників, прощайте людям їх помилки і самі покайтеся в гріхах.

Отриньте суєту, дріб’язковість. З настирливими, неприємними людьми краще не спілкуватися. Проведіть короткий тридцятий день у спокійному, розслабленому стані. Одночасно з очищенням думок наведіть порядок і вдома. Своє житло можна прикрасити талісманами, несуть щастя (одним з таких талісманів є підкова). Прислухайтеся до свого внутрішнього голосу. Сьогодні загострюється ясновидіння, інтуїція, передчуття часто виявляються вірними. Сни сняться легкі й гарні. Вони часто справджуються і приносять велику радість.

30 Місячний День — Характеристика

Фаза Місяця: молодий Місяць

Енергетика дня: Пасивний

Стихія дня: Вода

Символ дня: Золотий Лебідь

Щасливе число: 3

В цей день слід завершувати справи, а також споглядати, вчитися красу, дарувати людям радість, роздавати борги, проявляючи при цьому милість. Треба приводити в порядок і прибирати будинок, зокрема, внесенням талісманів (наприклад, підкови). Треба очиститися, обновитися для нового життя — іншими словами, змити з себе все старе, всі свої гріхи, всіх пробачити і жити в любові і злагоді зі світом і з собою. Подякуйте, що минає місяць за уроки, які він вам приніс, і з чистим серцем приготуйтеся вступити у новий місячний місяць.

Любов і відносини у 30 Місячний День

Тридцятий місячний день ідеально підходить для побачень. Як вже говорилося вище, він дуже короткий, і буває він не в кожному місячному місяці. Але вже якщо він є, не втрачайте такий шанс, і проведіть його разом з коханою людиною. Також цей день підходить і для розірвання тих зв’язків, які вже віджили і пригнічують вас.

Для укладення шлюбу день не зовсім підходить. Сьогодні прокидається любов до всього людства. Тому в цей день логічніше буде відхід в монастир. Якщо у вас перше побачення, то краще її відкласти. Замість нової зустрічі корисніше згадати і проаналізувати минулі події і зустрічі, усвідомити своє справжнє ставлення до того або іншій людині, його ставлення до вас.

Робота і творчість в 30 Місячний День

Можна зайнятися невеликими фінансовими операціями. Великі проекти краще не починати. Наради і переговори також відкладіть. Роздавайте борги і займайтеся творчої, не виснажливою роботою. Сьогодні ви можете побачити результат ваших зусиль, які ви прикладали протягом місяця. Кожному сьогодні воздасться по його минулим дій. День буде вдалим для вчених і студентів. Люди мистецтва повинні старанно працювати. Сьогодні можливе створення шедевра, грандіозного твору або відкрити в собі нову грань таланту.

Здоров’я і харчування в 30 Місячний День

В 30 місячну добу уразливі гомілки та стопи, їх не можна лікувати і тим більше оперувати. Протипоказані також операції на серці. У багатьох людей можливі алергічні реакції, в першу чергу на запахи. Якщо ви захворіли на тридцятий день місяця, вам потрібна негайна медична допомога. При дотриманні цієї умови хвороба буде недовгою і безпечною. Лікувати її краще всього без допомоги хімічних препаратів, народними засобами і Молитвою.

Корисними будуть відвідування сауни і лазні, різні лікувальні та ароматичні ванни. Якщо ви давно збираєтеся відмовити від поганої звички (наприклад, паління), то сьогодні для цього ідеальний день. В їжі сьогодні слід віддати перевагу супів, каш, сокам. Їжте в невеликих кількостях, обмежте вживання м’яса, спецій і гострих приправ.

Сни в 30 Місячний День

Сновидіння тридцятого місячного дня можна назвати результатирующими. Вони ніби підводять риску під роботою підсвідомості за весь місячний місяць. При правильному тлумаченні можна з’ясувати, які кармічні завдання вам належить вирішити в наступному місячному циклі.


Залишити відгук