Змія і Мавпа Сумісність

Згідно з гороскопом сумісності Змії, це прекрасний інтелектуальний союз. Обидва знака — най — обдаровані у всьому китайському гороскопі. Ці люди прекрасно пристосовуються до обставин, що легко розуміються і швидко знаходять вихід з будь-яких ситуацій. Вони доповнюють один Одного, тому що більш рухлива Мавпа може доповнити Змію Глибиною почуттів. У професійному плані дадуть один одному багато.

Відносини в цій парі можуть складатися по-різному. Саме по собі поєднання знаків не дуже просте і зрозуміле. Якщо пара переживе перші труднощі, то партнери зуміють якісно розвинути свої відносини і реалізувати могутній потенціал свого союзу. За своєю природою ці двоє мають дуже мало спільного. В цьому є свої мінуси і плюси.

Якщо говорити про мінуси, то партнери володіють різним темпераментом. Мавпа грайлива, емоційна і деловита, але непостійна і витрачає масу часу, захоплюючись своїми особистими інтересами. Змія ж не відноситься до вразливим натурам. Вона стримана на прояв почуттів і взагалі, живе більше розумом, ніж емоціями. У цьому сенсі Змія дещо важкувата для Мавпи, але в цьому є позитивний момент. Змія може стати опорою і надійним захистом останньої.

Змія зуміє продумати і організувати сімейне життя і створити затишок у домі, вона прагне влаштувати максимальний комфорт для себе, і для свого коханого. Так, і це вже — мінус! Адже Мавпа мало цікавиться побутом і не схильна сидіти вдома. Порядок «від Змії» може буквально вбити і гальмувати її розвиток — так їй буде здаватися!

Мавпа — не тільки інтелектуалка, але і талановитий містифікатор, людина розкутий, нестримний і живе творчо, імпульсивно. Вона здатна проявляти гнучкість у відносинах, але Зміїний гіпноз може виявитися занадто сильним і дурманним. Її чутливість до чужого диктату надзвичайно загострена.

Ця «гримуча» суміш може виявитися занадто екстремальній для тривалого союзу. Непосидючість і любов до пригод жінки Мавпи буде викликати палкий протест з боку чоловіка Змії. Звичайно, в цьому поєднанні вирішальну роль для перспективи сім’ї та шлюбу будуть грати знаки Зодіаку партнерів.

Якщо між людьми почнеться війна, то ні про який сім’ї не може бути й мови. Союз складеться при збереженні нейтралітету. Тільки на цій основі варто акуратно продумувати загальні принципи і створювати сімейне вогнище. Будь-який перекіс в ту або іншу сторону закінчиться повним крахом!

Прогноз стосунків у цьому поєднанні більш реальний. Жінка Змія терпляча і вдумчива. Якщо вона вирішить, що союз варто зберегти, вона проявить і чудеса дипломатії, і гнучкість, і талант неформального лідера.

Жінка Змія здатна вплинути на чоловіка Мавпу в хорошому сенсі цього слова. Її мудрість і прекрасні розумові здібності напевно стануть запорукою успішних, довгих і цікавих відносин з чоловіком Мавпою. Вона не дозволить чоловікові багато чого, але, одного разу, він оцінить її старання.


Залишити відгук