Змія і Кінь Сумісність

Часто Кінь закохується в Змію і залишається їй вірний. При цьому Змія створює таку атмосферу, що Кінь не відчуває себе закріпаченої, у неї залишається ілюзія, що вона вільна. Природно, це тільки омана, насправді Змія обхоплює свою волелюбну подругу мертвим кільцем. Філософ — Змія ніколи не хвилюється і її не цікавить чужа думка. Насамперед, вона враховує тільки свої інтереси.

Згідно з гороскопом сумісності Змії, в цьому союзі вона перетвориться в батіг, виготовлений з шкіри удава, яким поганяють в цирку коней. Звичайно, неперевершений егоїзм Коня може штовхнути її на божевілля, вона може піти від Змії. Але Змії зовсім неважко буде замінити партнера, хоча це союз хвилюючий і сприятливий, особливо в своєму початку. Змія засліплює Кінь своєю пристрастю, так що в будь-якій ситуації вони зможуть знайти вихід.

<-IMAGES->

У цьому поєднанні знаків складно досягти повного взаєморозуміння. Жінка Кінь занадто безпосередня і життєлюбна, щоб відповідати очікуванням чоловіки Змії. Він хоче бачити поруч жінку-господиню, яка більшу частину часу присвятить чоловікові та родині.

Жінка Кінь зроблений з іншого тіста. Вона, звичайно, любить своїх близьких, готова заради них на багато, але її бурхливий темперамент і бажання блищати в суспільстві буде постійно посувати її на пошук нових вражень. Вона успішною на роботі, у неї багато знайомих і друзів. Її життя сповнене яскравих подій. А чоловік Змія буде змушений приймати «нові правила гри» або йти.

Такий союз більш перспективний з точки зору створення сім’ї. Утримувати рівновагу буде простіше, оскільки, жінка Змія швидше зрозуміє і оцінить чоловіка Коня. Їм буде цікаво разом. Вони зуміють розкрити один одного кращі якості, причому навіть невідомі для самих себе. Їх спільне життя напевно виявиться яскравою і різноманітною, обов’язково динамічною і радісною.

Однак, варто мати на увазі — люди в цій парі повинні бути духовно розвиненим і мати однаковий рівень освіти. Коли партнери вільні від забобонів і бачать трохи далі свого носа, їм простіше створювати прийнятні відносини. У випадку такого поєднання знаків цей момент особливо важливий.


Залишити відгук