Змія і Коза Сумісність

Ці знаки розуміють один одного, тому що Змія цінує фантазію і уяву Кози, а та, в свою чергу, творчі здібності своєї гнучкої подруги. У них обох розвинена любов до мистецтва, до краси І гармонії, що їх дуже зближує. Але не завжди вони Люблять працювати активно, а потреба в грошах у них просто колосальна. Коза мало пристосована для цього, на Змію ж теж не дуже можна покластися, тому що вона зайнята своєю персоною.

Майже всі кошти Змія заробляє тільки для себе, і подарунки для Кози робить вкрай рідко. Якщо вони до свого союзу були добре матеріально забезпечені, то ще здатні створити що-то. Ці насмешницы звикли насміхатися над тими, хто працює за двадцять чотири години в добу. Згідно з гороскопом сумісності Змії, обидва знака — природжені егоїсти. Разом вони чудово проводять час, але часто виявляють надмірність у всьому, що швидко їм може набриднути.

Поєднання знаків досить вдале для любовних стосунків, які можуть перерости в шлюб. Тут не повинно бути особливих складнощів. Чоловік забезпечить порядок і надійність, він — мозковий центр і непоганий організатор побутовому житті. У всякому разі, він стоїть обома ногами на землі — він практичний і дивиться на речі реально. Жінка Коза візьме на себе турботи про чоловіка, дітей і, звичайно, про себе, коханої. Гарне сполучення знаків, якщо тільки жінка Коза не буде занадто багато витрачати… Чоловік Змія не любить розтринькувачів!

В цій парі складніше досягти повного взаєморозуміння. Жінка Змія, звичайно, дуже господарська, уважна, розважлива, економна і мудра в життєвих питаннях. І для чоловіка Кози, вона може стати надійним другом і наставником. Їх любовні стосунки теж складаються досить успішно. Але, чоловік Коза схильний до мінливості.

Він грає не тільки сам з собою, він ризикує грати з іншими, причому, не завжди за правилами. Його чутливість і примхливість може сильно напружувати жінку Змію, яка не живе почуттями, а будує плани. І тут навіть не йде мова про те, що чоловік Коза чинить опір авторитету жінки Змії і не виправдовує її очікувань, якщо тільки він не зіграє і в цю гру. У цього чоловіка багато масок!


Залишити відгук