Змія і Дракон Сумісність

Це один з кращих спілок. Своєю мудрістю Змія спокушає Дракона. Дракон буде пишатися своїм партнером, він відчує себе ще сильніше. Жодна Змія не здійснить дурниць, не стане домагатися такої ж влади, їй більше подобаються закулісні маневри. Якщо Дракон — жінка, то справа йде гірше — їй захочеться, щоб запобігали перед нею.

Деякий час Дракон буде робити це з люб’язності, але дізнавшись Змію глибше, сильно до неї причепиться. Дракон не любить незручностей. Він завжди бажає блищати, і Змія може йому це забезпечити. Згідно з гороскопом сумісності Змії, хоч це і родинні знаки, союз буде сприятливий. Дракон, що володіє почуттям власної гідності, стане більш стриманим, а Змія — терпиміше.

Гарне поєднання, якщо враховувати всі перераховані умови. Звичайно, жінка Дракон буде поступливішою і розважливою порівняно з чоловіком цього знака, адже будь-яка жінка за своєю природою пристосована до найбільш важких умов життя — вона народжує і виховує дітей, піклуватися про близьких.

Жінка Дракон, потрапляючи «в хороші руки» також здатна на багато що, якщо не утримувати її поруч на короткому повідку. Для неї це — кінець всьому, та й вона не стане терпіти і довго пристосовуватися, а швидше за все, піде. Чоловік Змія, володіючи життєвою мудрістю, повинен розуміти, що він може отримати все, що хоче і навіть більше того, тільки враховуючи інтереси і побажання жінки.

У цьому поєднанні східних знаків теж можна жити. Нормальної та рівного життя, звичайно, не гарантується і жінка Змія, перебуваючи поруч з чоловіком Драконом буде змушена «вийняти» з свого чарівного скриньки всі свої душевні і психологічні резерви, жити одним днем, але при цьому намагатися підстелити соломки на завтра.

Їй доведеться крутитися і дуже швидко, щоб бути одночасно і в загальному потоці з чоловіком Драконом, і періодично «запливати» в свою особисту тиху заводь, де можна спокійно подумати, проаналізувати, заспокоїтися, налаштуватися, зробити висновки і порахувати відкладені «на чорний день» гроші.


Залишити відгук