Змія і Собака Сумісність

Гарне сполучення знаків для роману. Змія полонить Собакою, оскільки відчуває відданість і здатність любити безкорисливо. Собака теж може захопитися Змією — її яскравістю і прихованою силою. Однак, це лише поверхневий погляд, у міру розвитку відносин обидва знаходять не надто привабливі риси характеру партнера і перша пристрасть може вщухнути досить швидко. Підтримувати стосунки в рамках вільних відносин не складно. Зустрічаючись час від часу, обидва знаходять задоволення від спілкування. Їм добре разом, але жити під одним дахом з дня у день виявиться не такою вже й простим завданням. Шлюб і сім’я зажадає від обох постійної роботи над собою.

У чому ж проблема? Змія, коли зрозуміє, що пора визначатися і планувати сім’ю, почне проявляти власницькі інстинкти. Вона схильна тримати партнера при собі будь-яких обставин. Незважаючи на свій потужний інтелект і прекрасні аналітичні здібності, людина цього знаку не завжди розуміє що робить. Змія прагне захопити владу в парі — це відбувається на рівні інстинкту, несвідомо. Такі занадто тісні стосунки, які більше нагадує удушення, припадуть до смаку Собаці — і це м’яко сказано. Собака — людина волелюбна, хоч і намагається завжди знайти компроміс, домовитися з партнером на основі рівноправності і справедливості. До того ж Собака володіє мінливістю внутрішнього стану і їй необхідні нові враження поза любовних стосунків в ситуації парі.

<-IMAGES->

У цьому поєднанні легше досягти взаєморозуміння і планувати тривалі стосунки, якщо жінка Собака серйозно захопиться чоловіком Змією на ранніх стадіях розвитку відносин. Якщо вона зрозуміє, що він дійсно той самий принц на білому коні», то все в порядку! Чоловік Змія забезпечить матеріальну базу, а жінка Собака наповнить сімейне життя теплом і творчим натхненням.

Якщо ж чоловік Змія буде «умовляти» жінку Собаку і та вирішить просто прийняти пропозицію чоловіка без особливих почуттів, то, через деякий час відносини можуть розладнатися і повністю припинитися. Жінка Собака почне «чудити», стане вередувати і хитрувати. А з чоловіком Змією такі «фокуси» не пройдуть…

В такому союзі теж є «підводні камені». В силу своїх особистісних особливостей чоловік Собака рано чи пізно захоче відсунути стримують його рамки все далі. Керувати ним неможливо, командувати — теж. Єдине, чим можна утримати поруч чоловіка Собаку, коли він «пішов у рознос» це — терпіння і ласка.

Коли багато що дозволено — не дуже-то хочеться кудись йти! Жінка Змія повинна навчиться відчувати стан чоловіка Собаки, коли той починає нудьгувати і шукати напрям докладання своєї кипучої енергії.


Залишити відгук