Змія Сумісність

Люди, народжені в роки Змії, відрізняються природженою мудрістю, проникливістю і прозорливістю. Вони наполегливі, витривалі і терплячі, вимогливі до себе і до оточуючих. Незважаючи на те, що Змії і скуповаты, і егоїстичні, і пихаті, вони завжди здатні співчувати своїм менш вдалим побратимам. Змія впевнена, що вона народжена для великої мети і переконана, що цю мету досягне. Щоб не розмінюватися на дрібні справи, вона намагається присвятити себе тільки одній справі, одній людині або однієї віри — саме того, до чого відчуває своє покликання, своє призначення.

Народилися в рік Змії проводять досить багато часу в пошуках супутника життя і, перш ніж зробити остаточний вибір, переживають чимало захоплень. Незважаючи на бурхливе особисте життя, обзавівшись сім’єю, вони не покинуть її ніколи. Змії дуже ревниві і не зможуть відпустити партнера, навіть якщо його не люблять.

Жінки-Змії досить екстравагантні. У них відмінний смак і свій неповторний імідж. Як правило, Змії оточені друзями і однодумцями. У представниць знаку Змії рідкісний дар моментально зачаровувати цікавить людину. Інтереси жінки-Змії, різноманітні, а її поради високо цінуються оточуючими. Ці жінки володіють спокійним, урівноваженим характером і воліють тримати особисті справи в таємниці від оточуючих. Як правило, Змія сама обирає собі партнера, і зазвичай невдало. Якщо це сталося, прив’язана до сім’ї, вона все-таки шукає розради на стороні. Будинки головою сім’ї є вона і часто «шипіт» і «жалить» з приводу і без — для профілактики. Змія може бути дуже нетерпимою, коли встановлений нею порядок порушують. Народженим під цим знаком необхідно вибирати спокійного і врівноваженого супутника життя.

Чоловіки-Змії. Змій сентиментальний, наділений почуттям гумору і дуже приємний. Вміючи розташувати до себе, він часто користується підтримкою людей, які йому не підходять. Чоловік-Змій чарівний і буде потихеньку зваблювати того, хто йому сподобався, поки «жертва» знаходиться в полоні цієї чарівності. Ця людина дуже звик до підтримки з боку і відчуває справжній шок, коли постарілі родичі помирають. Щоб відчувати себе впевнено і комфортно, Змію необхідно вибрати таку жінку, яка підійшла б йому не тільки за гороскопом, але і за рівнем освіти і матеріального становища. Нехтування цією порадою може призвести до сильних потрясінь.

<-IMAGES->

Змія і Щур: Можна спробувати щастя з Пацюком, адже вона, коли закохана, все прощає. Однак все-таки навряд чи їй сподобається тиск вітряної Змії.

Змія і Бик: Змія буде щаслива з Биком, який навіть радий цілком віддатися сім’ї і не відчує стискальних навколо нього залізних обіймів. Змія ж охоче поступиться йому головну роль, на яку він претендує.

Змія і Тигр: Не варто пов’язувати своє життя з Тигром, оскільки він здатний зруйнувати світ Змії. У цих двох немає нічого спільного, і було б дивно, якби вони сподобалися один одному.

Змія і Кролик: Непоганим партнером стане Кролик, який цінує затишок і комфорт. Незважаючи на те, що він завжди вірний, час від часу він буде зустрічатися з друзями, і Змія буде надана самій собі.

Змія і Дракон: Змії буде важко з Драконом, який, звичайно, любить, щоб ним захоплювалися, але обмежувати свободу у відповідь на визнання не дозволить.

Змія і Змія: Дві однакові Змії навряд чи уживуться один з одним, цьому будуть заважати постійний флірт (природно, на стороні), пригоди і спроби нейтралізувати один одного.

Змія і Кінь: Не варто чогось чекати від союзу з Конем: вона завжди вірна партнеру, шлюб з періодичними зрадами — не для неї. Як тільки вона зрозуміє, що її обманюють, Кінь піде, і Змія не зможе їй завадити.

Змія і Коза: Якщо Змія багата, поруч з нею може виявитися Коза, яка заради грошей навіть забуде про своїх примхах.

Змія і Мавпа: Небезпечний союз. Представник другого знака буде постійно жартувати над першим, а той, у свою чергу, мовчати не стане. У цих двох може щось вийти лише в тому випадку, якщо вони перестануть нападати один на одного і об’єднаються заради якої-небудь третьої цілі.

Змія і Півень: Сприятливий і союз з Півнем. Партнери будуть постійно боротися один з одним, але ця боротьба спрямована на творення: ці люди, граючи у філософів, будуть виправляти недоліки один одного.

Змія і Собака: Досить нейтральними будуть відносини з Собакою, яка, будучи прив’язана до партнера і віддана йому, може не помітити «іншого життя» Змії.

Змія і Кабан: Змія може порозумітися з Кабаном, але останнього щиро шкода, оскільки він буде паралізований волею партнера. До того ж Кабану навряд чи захочеться змагатися зі Змією в дотепності.


Залишити відгук