Півень і Змія Сумісність

Згідно з гороскопом сумісності Півня, цей союз вважається ідеальним. Вони можуть досягти рівноваги, так як поєднуються дух і свідомість. Ці союзники завжди можуть домовитися, адже вони чудово відчувають один одного. Вони цінують притаманну їм обом елегантність, чудово виглядають поруч і справляють враження прекрасної пари. Коли виходять у суспільство, довго і ретельно підбирають одяг, щоб бути на висоті.

Півень любить просторікувати про своїх успіхах та перемогах, а Змія слухає його з задоволенням і з гумором коментує. Змія дуже спокійно почуває себе поруч з Півнем, бо це єдина людина, яка може її зрозуміти. Змія навчиться сприймати його таким, який він є насправді. Як не дивно, Вона буде терпляче зносити його першість, бо інтуїтивно відчуває, що вони підходять один Одному. Навіть якщо бувають сварки, вони все одно зуміють знайти спільну мову.

Сумісність жінка Змія і чоловік Півень показує, що взаєморозуміння в парі буде достатньо для створення міцного союзу, як дружніх, так і любовного. У них схожі цінності і пріоритети в житті, тому сварок у парі через відмінності в характерах буде дуже мало. Достаток, матеріальне благополуччя – те, заради чого люди цих знаків готові довго і наполегливо трудиться.

Якщо гострої необхідності в тому, щоб жінка Змія ходила на роботу немає, то вона все ж захоче займатися домашніми справами і одним із своїх численних хобі, які, якщо і приносять гроші, то невеликі. Чоловік Півень спочатку налаштований на постійну роботу і просто не може не працювати. Змія буде підтримувати його у всіх починаннях і допоможе придумати нові творчі шляху до досягнення бажаного.

Ці знаки Китайського гороскопу наділені всіма необхідними якостями для створення щасливої сім’ї. На людях пара не показує палку пристрасть, однак залишившись удвох у хаті, вони стають гарячими коханцями, що зовні про них ніяк не можна сказати. Змія і Півень – партнери, які доповнюють і врівноважують один одного, особливо коли роблять щось спільно.

В якомусь сенсі Півень стратег, який придумує мети, а Змія тактик, який продумує шлях до мети.

Сумісність знаків жінка Півень і чоловік Змія має до тривалих дружніх і любовних відносин. У них схожа система цінностей і пріоритетів, але різні характери, тому вони майже не конфліктують. Відчуття достатку в матеріальному рухає обома знаками, а тому вони обоє готові багато трудиться заради отримання фінансового результату.

Це чудовий союз, який здатний перерости в сім’ю. Хоч на людях пара не показує свої пристрасні стосунки, але вдома, залишившись наодинці між ними, немов електричний струм проскакують іскри пристрасті. Змія і Півень відмінно врівноважують і доповнюють один одного, а також їм легко все робити спільно.

І він, і вона націлені на сім’ю, підтримують порядок і з радістю беруться за благоустрій свого «гніздечка». Тривожна і емоційна, навіть трохи навіжена жінка Півень буде створювати більше неприємних ситуацій, і загострювати їх, ніж хотілося б її чоловікові.

Чоловік Змія буде намагатися заспокоювати її поривчастість по-хорошому, однак все нові і нереальні ідеї цієї жінки змушують його жити у вічному напряге. Жінка Півень повинна якомога менше смикати свого чоловіка, тоді спільне життя стане стабільнішою.


Залишити відгук