Півень і Півень Сумісність

Згідно з гороскопом сумісності Півня, ці партнери живуть мирно, хоча тут криються і бурхливі емоції. Їм завжди цікаво разом, і справа ніколи не доходить до розбрату або нерозуміння. Коли вони люблять свого партнера, то виявляють масу емоцій, а якщо байдужі до нього, то відкрито про це говорять.

Півні не виносять чужих недоліків, при цьому не помічаючи своїх. Така ситуація може викликати тільки непорозуміння. Але це не означає, що справа закінчиться війною. Сім’я може бути міцною, якщо в них з’являються діти.

<-IMAGES->

Взаємини двох Півнів, як правило, або складаються відразу, або взагалі не складаються. Це — один з небагатьох знаків, який навряд чи зможе ужитися зі своїм дзеркальним відображенням. Бойовий дух, схильність заглиблюватися в будь-яку мало важливу деталь і розвивати драму на рівному місці, помножені на два, зазвичай дають емоційний вибух, і чим частіше все це буде мати місце, тим швидше два Півня розбіжаться в різні боки, щоб не битися кожен день.

Обидва хочуть підвищеної уваги до своєї персони, обидва вважають себе правими у всьому і завжди, обидва помічають за іншими все найгірше і вказують на це не соромлячись у виразах. Такий характер не переносить подібного собі, оскільки партнер не може нічого йому дати, а буде тільки вимагати.

Звичайно, це — перебільшено опис. З кожним роком життя будь Півень навчається рахуватися з думкою інших людей, враховувати безліч різних факторів, що впливають на обставини і т. д. Зрозуміло, у них маса позитивних рис характеру: дбайливість, почуття справедливості і боргу, зобов’язань перед собою і людьми, і т. д. Але в парі з собі подібним на перший план можуть виходити саме негативні особливості, оскільки саме ці якості зажадають своєї опрацювання, зміни заради загального блага і райдужних перспектив спільного життя.

Якщо ж два Півня зустрінуться в зрілому віці і в тому стані, коли більша частина негативу вже перероблена і усвідомлена, то краще пари не знайти! Обидва будуть прагнути навести порядок в домі, в стосунках, в спілкуванні з близькими. Все у них буде правильно, чітко, організовано, сплановано і виконано. Обидва націлені на працю — будь то домашні справи або/і професійна діяльність, обидва люблять задоволення, блиск в суспільстві. Вони прагнуть до яскравості почуттів і до прояву активних емоцій. Їм буде весело і радісно разом, якщо вони залишать осторонь дріб’язковість і бажання перевиховати один одного. Така ідилія — мрія будь-якої пари!

Залишається додати про особливості чоловіків і жінок цього знака. Чоловік Півень, як правило, схильний до динамічної зовнішньої діяльності. Сім’я відіграє для нього важливу роль, але ніколи не замінить йому бажання реалізувати себе в суспільстві, пізнавати світ тим способом, який він для себе обере. Він буде готовий багато працювати і повертатися додому перевести дух і обговорити свої подальші життєві плани.

Жінка Півень повинна знати про особливості чоловіки того ж знака, все-таки між ними не можна ставити знак рівності! Жінка набагато спокійніше ставиться до свого професійного зростання. Не всі жінки цього знака націлені на кар’єру і це — добре для шлюбу з чоловіком Півнем. Так, вона теж хоче уваги, але турбота свого чоловіка цілком задовільна і може компенсувати жінці багато її потреби в цьому сенсі. Те, що вони знаходяться на одній хвилі, зменшить градус внутрішньої напруженості у жінки, нейтралізує багато її шкідливі пориви, які не можуть проявлятися адекватно з чоловіками інших знаків.

Проте, любов і шлюб між такими людьми — явище рідкісне, оскільки досягти рівня взаємовідносин, коли добре обом, досить складно. Так, і в житті, два Півня чи захочуть дізнатися ближче один одного. Спрацює інстинкт самозбереження.


Залишити відгук