Півень і Щур Сумісність

Щур відразу відштовхує Півня. Щур бачить тільки недоліки свого партнера, вона не виносить марнославства і поверховості. Але якби Щур уважніше розглянула Півня, то знайшла б в ньому позитивні риси. В агресивності вони можуть посперечатися один з одним, так що їхні стосунки можуть перетворитися в справжню війну.

Крім того, обидва зовсім не вміють економити. Спочатку ведуть себе занадто марнотратно, а потім остаточно розоряються. Згідно з гороскопом сумісності Півня, у цій комбінації краще, якщо чоловік народжений Щуром, а жінка — Півнем. Тоді її господарність допоможе зберегти залишилися заощадження.

<-IMAGES->

Сумісність знаків чоловік Півень і жінка Щур загрожує чималою кількістю занепокоєнь, яскравими моментами у вигляді спорів, опору і невдоволення. Ніхто з партнерів не схильний стримуватися від емоційних поривів. Вони завжди кажуть прямо те, що думають і часто це буває дуже активно і напористо.

Для того, щоб шлюб і любов були успішними жінка Пацюк повинна взяти на себе роль господині, яка стане підтримкою чоловікові Півневі, буде виявляти йому свою повагу, при цьому тверезо оцінюючи його ідеї і робити правильний вибір. В цих відносинах жінку Щура чекає серйозна відповідальність і навантаження, тому багато залежить від того, чи захоче вона все це взяти на себе.

Безумовно, не варто у своїх судженнях спиратися тільки на гороскоп. Тут описані лише характерні для таких пар проблеми та це зовсім не означає, що вони не зможуть побудувати відносини, створити сім’ю і прожити все життя в шлюбі. Просто кожен з партнерів повинен розуміти і приймати, що буде нелегко, а значить, їм доведеться змінюватися і рости над собою, але хіба це погано?

Сумісність знаків чоловік Щур і жінка Півень досить хороша. Жінка Півень більш організована, грунтовна і відкрита до побажань партнера, при цьому вона активна і розумна, для чоловіка Щури це чудовий варіант партнерства.

Чоловік Щур сприйме дівчину Півня, як вірну подругу, на яку можна покластися і спертися. У свою чергу йому доведеться стримувати пориви відкритого опору і бунтарства. Для цього йому доведеться пошукати вихід своєму невдоволенню за допомогою занять спортом. Як глава сім’ї, він повинен прийняти на себе відповідальність за прийняті рішення і намагатися дотримуватися об’єктивне бачення будь-якій ситуації.

В даному союзі партнерам слід утримуватися від відкритих боїв і переводити рвуться енергію на вирішення загальних завдань. Чим більше разом перешкод вони подолають, тим більше у них буде взаєморозуміння в побуті. Тому їм потрібно або перетинатися дуже рідко, або навпаки максимально зблизиться. Відносини повинні будуватися, як партнерські, оскільки ні чоловік Пацюк, ні жінка Півень не готові поступатися занадто часто.

Інтимні і чуттєві відносини в даному союзі порадують обох партнерів. Жінка Півень і чоловік Щур дуже зацікавлені один в одному на чуттєвому рівні.


Залишити відгук