Півень і Кролик Сумісність

Згідно з гороскопом сумісності Півня, це дуже дивний і небезпечний союз, який може закінчитися бійкою, — це любов, дружба або робота. Навіть терплячий Заєць не може витримати вертлявого Півня. У перший час його будуть бавити недоладні вчинки строкатого партнера, але потім це набридає. Терпіння Зайця підходить до кінця, і він починає сердитися. Півень може довести буквально до сказу, тоді Заєць втрачає контроль і хоче обскубти Півня.

Півень ж не має поганих намірів, і тому вважатиме Зайця просто злим. В даному випадку він виявиться прав. Якщо ж чоловік — Заєць, то він постарається зробити з жінки — Півня слухняну дівчинку. Але цю роль вона не зможе зіграти до кінця. Тільки він вийде за поріг, вона обов’язково вилетить у вікно. Якщо ж чоловік народився в рік Півня, то жінка—Заєць просто загрызет його своєю критикою.

Сумісність чоловік Півень і жінка Кролик не саме підходяще для тривалих стосунків і створення сім’ї. У них дуже різні темпераменти і вони не отримають від партнера те, що очікують підсвідомо. Якщо вони захочуть бути разом, їм доведеться неабияк потрудитися в напрацюванні якостей характеру і в розумінні один одного.

Жінка Кролик найбільше в житті хоче жити в матеріальному достатку, спокійно і мирно. Вона цінує красу і гарний смак, тому воліє витрачати гроші на одяг, меблі, предмети інтер’єру та їжу. Якщо у неї немає проблем з жадібністю, вона дозволяє собі витрачати гроші на задоволення. Таким чином вона намагається себе убезпечити і зберегти на банківському рахунку заощадження, щоб у випадку матеріальних труднощів не постраждати. Заради матеріального комфорту вона готова багато працювати і заробляти.

Чоловік Півень дуже неспокійний і задиристий, буває надмірно критичний і запальний. Його агресивна реакція вносить чимало напруги у відносини з дівчиною Кроликом, навіть коли між ними романтика, пристрасть і любов. Просто він не знає, що буває по-іншому і не бачить сенсу в іншому поведінці. Він прагне на всьому економити, що суперечить бажанням дівчини Кролика здійснювати творчі проекти і масштабні плани.

Безумовно, найкращим рішенням буде об’єднати з одного боку талант чоловіки Півня все робити максимально добре і чітко дотримуючись плану й уміння дівчата Кролика бачити відповідні можливості для успішного здійснення спільних планів. Але відмінності в характерах все одно будуть вносити свої корективи. Кролику і Півневі нелегко налаштувати дружні відносини і йти до спільної мети. Якщо інтимне життя складається добре, то загальний побут і сімейне життя передбачає багато труднощів, рутину і не завжди складається так, як хотілося.

Перфекціонізм чоловіки Півня буде вимотувати жінку Кролика. Занадто критичне і повчальне ставлення до життя, схильність нав’язати свою думку і небажання цікавитися чужою думкою заважає дівчині Кролику проявляти свою глибинну суть. Чоловік Півень потребує деякому керівництві з боку сильної жінки, але дівчина Кролик не підходить на цю роль. Їй важко давати поради та разом створювати матеріальне підставу для спільного життя, просто цей чоловік не герой її роману. Тому цим партнерам доведеться розвивати відносини, вивчаючи психологію чоловіка і жінки і терпляче ставиться до недоліків іншого.

Сумісність жінка Півень і чоловік Кролик заснована на можливості приймати партнера таким, який він є, адже тільки в цьому випадку їх відносини витримають випробування часом. Період притирання буде складним, але якщо люди хочуть бути разом і їх відносини важливіше всього іншого, вони кожен раз будуть знаходити вихід.

Чоловік Кролик досить миролюбний і в першу чергу дбати про те, щоб облаштувати спокійне життя в матеріальному достатку. Він цінує красу і воліє витрачати гроші на їжу, одяг і предмети інтер’єру. Дозволяє собі витрачатися на задоволення. Спираючись на фінансову забезпеченість, він намагається заробляти більше, щоб не тільки витрачати, але і збирати гроші.

Жінка Півень імпульсивно і дуже неспокійна, досить запальна і дуже критична. Її постійна бойова готовність вносить неабияке напруження у взаємодію з Кроликом, навіть якщо між ними любов, пристрасть і романтика. Їй важко бути інший, просто тому що вона не розуміє, навіщо це потрібно. Вона серйозно стурбована самообеспечением і воліє заощаджувати на всьому, що суперечить бажанням чоловіка Кролика і його здійснення масштабних проектів і творчих ідей.

Незважаючи на різні характери, партнери можуть постаратися поєднати з одного боку вміння жінки Півня все робити ідеально, чітко дотримуючись плану і здатності чоловіка Кролика бачити хороші можливості для успішного здійснення спільних планів. Доведеться вносити корективи на кожному кроці, чоловікові Кролику і жінці Півневі непросто налаштувати дружні відносини і разом йти до спільної мети. Їм доведеться докласти чимало зусиль, щоб інтимне життя, спільний побут і безпосередньо сімейне життя склалися вдало.


Залишити відгук