Півень і Бик Сумісність

Ці партнери ладнають без проблем. Вол дозволяє Півневі розправляти пір’я, адже він знає, що Півень потребу в спілкуванні. Сам Вол абсолютно не вміє підтримувати світську бесіду. Півень надає трудівникові Волу заробляти на хліб, а сам воліє співати.

Півень — не саме працьовите тварина, але при цьому дуже дипломатичний і може передбачити роздратування партнера. Вони завжди зуміють знайти гармонію. Правда, в цьому союзі не можна обійтися без тертя, наприклад, якщо Вол запросить на обід друзів і вчасно не повідомить про це. Проте це дрібниці життя. Згідно з гороскопом сумісності Півня, союз ідеально підходить для бізнесу: Півень керує, а Вол виконує.

<-IMAGES->

Сумісність знаків жінка Бик і чоловік Півень передбачає традиційні сімейні відносини і створення серйозного матеріального фундаменту. Обидва знака без проблем беруть на себе відповідальність і намагаються побудувати міцні любовні відносини і міцний шлюб. Їх об’єднує схожість інтересів і поглядів, що робить союз ще більш надійним.

У цілому поєднання жінка Бик і чоловік Півень дуже гармонійне. У такому союзі обидва партнера досягнуть бажаного, і побудують довірчі відносини.

Психологічна стійкість дівчата Бика дозволяє їй легко умиротворяти свого чоловіка, без будь-яких скандалів та нав’язливості. А вона зможе навчитися у свого чоловіка Півня відсутньої життєрадісності, свободи, веселощів і яскравості і, як результат, надихнутися на нові звершення.

Сумісність чоловік Бик і жінка Півень сприятлива у веденні традицій і створенні потужної матеріальної бази. Обидва партнера відповідальні і прагнуть до серйозних стосунків, які обов’язково переростуть в шлюб. Міцне і надійне сполучна ланка в цій парі виражається в спільності інтересів і світогляді.

Можливо, їм буде не так легко досягти взаєморозуміння, як хотілося б. Метушливість жінки Півня і її впертість у все може знищити багато нервових клітин чоловіки Бика. До того ж і він не буде в спокої поруч з такою нервовою жінкою. Ймовірно, вона сама того не розуміючи часто вибивати грунт у нього під ногами. А для чоловіка Бика це може вказати на те, що пора шукати краще життя.

Якщо вона не перестане його критикувати і не зменшить обороти по частині агресії, то вона просто не дасть чоловікові реалізувати свої найкращі якості.


Залишити відгук