Півень і Мавпа Сумісність

Таке поєднання знаків можна віднести до поширеним, більше того, вони рідко складають любовну пару на довгі часи. Однак, як показує практика, Мавпа і Півень можуть жити в шлюбі і досить успішно при взаємній повазі один до одного. Люди, готові долати несумісність, розвиваються самі і рухають до самовдосконалення свого партнера. Цілком можливо, що в цій парі так і буде відбуватися. Мавпа дуже розвинена інтелектуально, любить пригоди, володіє здібностями реалізовувати свої цілком земні плани прямим шляхом і швидко. Їй невтямки, чому Півень постійно «гальмує», та ще чіпляється до кожного слова, погляду, спонтанному дії Мавпи.

Так, Півень володіє розвиненою уявою, він сповнений ідей, але він далеко не завжди розуміє як їх здійснити, оскільки розтрачує себе на незначні дрібниці, тривалу організацію і обережність. При цьому, будь-які його дії вчиняються під фанфари, і, звичайно, з суєтою, занепокоєнням і нервовими перевантаженнями. Мавпа дивиться на це скептично і постійно робить спроби зупинити і «перебудувати» партнера під свої інтереси і своє розуміння, як потрібно діяти. Складність взаємовідносин в цьому союзі якраз і пов’язана з небажанням одного вникати в мотиви іншого. Обидва більше зайняті собою і своїми справами, тому їм ніколи розбиратися в психологічних нюансах своїх взаємодій.

<-IMAGES->

Сумісність чоловік Півень і жінка Мавпа заснована на бажанні партнерів розвиватися. Люди, готові подолати несумісність, удосконалюються самі і рухають в саморозвитку партнера. Саме так і відбуватиметься в цій парі. Жінка Мавпа розвинена інтелектуально, любить подорожувати і вміє реалізовувати свої нагальні плани швидко і просто. Їй непросто зрозуміти, чому чоловік Півень робить все повільніше і реагує на кожне її слово й погляд.

Він володіє розвиненою уявою, наповнений ідеями, однак далеко не завжди бачить шляхи швидкого втілення, тому витрачає час на тривалу організацію, продумування дрібниць і обережність. При цьому його дії часто супроводжуються суєтою, нервовими навантаженнями і занепокоєнням. Ймовірно, жінка Мавпа спробує показати йому інший шлях, але невідомо чи стане Півень її слухати.

Всі розбіжності і складності в цьому союзі будуть виникати через небажання одного партнера вникати в мотиви іншого. Вони часто зайняті собою і своїм особистим життям, бо не бажають витрачати час на усвідомлення психологічних нюансів взаємодії.

Для знаходження золотої середини їм необхідно зрозуміти, що пара – це чоловік і жінка стоять спиною один до одного, при цьому кожен займається своєю справою в зовнішньому світі і приходячи додому обмінюється інформацією зі своєю другою половиною, збагачуючи один одного новими знаннями. Також повинен приносити задоволення загальний дозвілля і відпочинок.

Сумісність знаків чоловік Мавпа і жінка Півень ґрунтується на взаємоповазі. Таке поєднання зустрічається досить рідко, але, не дивлячись на це, Півень і Мавпа можуть цілком успішно жити у шлюбі.

Якщо ті про кого пишуть, що їх сумісність знаків неможлива, все ж вирішують бути разом, то така пара починає дуже швидко розвиватися. Ймовірно, в цій парі теж буде так. Чоловік Мавпа дуже розвинений інтелектуально, обожнює пригоди і має здатність реалізувати свої плани швидким і прямим шляхом. Йому важко буде зрозуміти, чому жінка Півень виявляє невпевненість у діях і чіпляється до слів.

У неї розвинене уяву і повно ідей, але вона не знає, як їх реалізувати, оскільки витрачає занадто багато часу на дрібниці, обережність і тривалу організацію. При цьому кожна її дія наповнене занепокоєнням, суєтою і нервовим напруженням. Чоловік Мавпа відноситься до такого скептично, тому постарається переробити партнерку під свої інтереси і розуміння плану дій.

Головною складністю взаємин такої пари є небажання одного розбиратися в мотивах іншого. Кожен з них занадто зайнятий собою, тому вони не знаходять часу для того, щоб вникнути в нюанси психологічного взаємодії.


Залишити відгук