Півень і Кінь Сумісність

Цей союз має всі шанси на провал. Обидва намагаються самовдосконалюватися і звикли піклуватися про себе. Для цих союзників дуже важлива думка оточуючих, вони прискіпливі і образливі — особливо Півень. Згідно з гороскопом сумісності Півня, у їх відносинах виникає змагання, в якому кожен намагається вийти переможцем.

Крім цього, їх схожість не сприяє поглибленню відносин, а, навпаки, пригнічує їх. Кінь будуть дратувати старання Півня розпустити свій хвіст поза домом. Вона почне страждати, і вони стануть діяти один одному на нерви. Мовчання між ними затягнеться, а, як відомо, обидва мають потребу в спілкуванні. В результаті вони почнуть шукати спілкування на стороні.

Сумісність чоловік Півень і жінка Кінь навряд чи можлива, оскільки ці люди дуже різні. Трапляється так, що зустрівшись, вони швидко зближуються, але також швидко і розлучаються. Їм дуже важко разом досягти рівноваги, гармонії і порозуміння.

Самий кращий варіант розвитку відносин можливий у тому випадку, якщо чоловік Півень пробачить Коні її поривчастість, неохайність, норовистість і егоїстичні прагнення. А Кінь у свою чергу не буде надто люто реагувати на постійні причіпки і критику Півня з-за кожної дрібниці. Якщо вони попрацюють над собою, то їх союз буде щасливим.

Найгірший варіант розвитку їх відносин скластися, якщо партнери не навчаться поступатися один одному, довіряти і у них не буде спільної мети. Кожен з них має вибуховий темперамент, який їм доведеться приборкувати самостійно. Лише на пристрасті не протримається жоден союз, тому необхідно побудувати врівноважений цілісний фундамент. Тісна взаємодія партнерів дозволить подолати всі життєві перешкоди.

В цьому союзі не останню роль зіграє факт наявності важливою внутрішньою складовою чоловіки Півня, а точніше зможе жінка Кінь її розглянути. Не побачивши його талантів, жінка Кінь дуже швидко припинить відносини. Однак якщо вона зможе цінувати і поважати чоловіка Півня, то любов і шлюб, ймовірно, складуться вдало.

Сумісність знаків жінка Півень і чоловік Кінь досить дивна і в рідкісних випадках вдала. Часто зустрівши один одного на своєму шляху, ці люди швидко сходяться і так само швидко розходяться. Пара пізнає різні крайнощі і знайти гармонію, рівновагу і взаєморозуміння дуже непросто.

Для позитивного розвитку подій дуже важливо, щоб жінка Півень зуміла закрити очі на поривчастість і неакуратність чоловіки Коні, його егоїстичні прояви і непокірний поведінку. Йому ж в свою чергу потрібно перестати сприймати на свій рахунок її постійні причіпки і критику.

Виявляючи більше гнучкості, дівчина Півень зможе підтримувати приязні стосунки. Чоловік Кінь стане опорою для неї, за умови, що вона візьме на себе ведення побутових справ і навчиться радіти дрібницям, замість того, щоб висловлювати невдоволення. Жінка Півень може впливати на багато процесів, якщо навчиться керувати чоловіком по-жіночому, приборкуючи агресію і переводячи її у мирне творче русло.

Це не так просто, але саме через таку поведінку і сприйняття жінка Півень зможе побудувати глибокі відносини в шлюбі з чоловіком Конем. Їм важливо навчиться довіряти і поступатися. Пам’ятайте, що все можливо – було б бажання.


Залишити відгук