Півень і Коза Сумісність

У цих людей багато загального, але вони по —різному дивляться на любов і світське життя, чому іноді погано розуміють один одного. Коза поруч з Півнем відчуває себе в повній безпеці, так як Півень звик працювати за всіх. Егоїст—Півень потребує постійної присутності Кози і її безмежної любові, а це для Кози важко.

Півень залишиться розчарованим, а Коза образиться і піде шукати щастя в іншому місці. Якщо в цьому союзі жінка — Півень, а чоловік — Коза, вона замучить його нескінченними докорами в розпущеності і безвідповідальності. Згідно з гороскопом сумісності Півня, цей союз може зберегтися тільки при повному розумінні недоліків один одного.

<-IMAGES->

Сумісність чоловік Півень і жінка Коза хороша для створення сім’ї, оскільки партнери візьмуть на себе природні ролі і будуть їм відповідати. Тонка співзвучність і уважне ставлення до партнера допоможуть побачити кращі сторони в партнері і навчиться поєднувати їх для взаємного розвитку. Тільки разом партнери здатні досягти справжнього успіху в зовнішній діяльності та відносинах.

Енергійність, життєздатні ідеї, свобода самовираження і інтуїція жінки Кози чудово доповнюють відчуття міри і організаторський талант чоловіки Півня, його бадьорість духу і життєву мудрість. Такий союз стає дуже ефективним – головне це бажання обох зробити його таким.

З розподілом ролей та обов’язків у цій парі все вирішується дуже просто і як само собою зрозуміле. Так, чоловік Півень буде зайнятий роботою, жінка з радістю займеться створенням комфорту і краси в будинку. Важливо врегулювати і заздалегідь домовиться щодо загального бюджету і витрат. Він консервативний і жорстко контролює грошовий питання, однак жінка Коза, швидше за все, скористається своїми навичками чарівності і умовить свого коханого на все, чого їй захочеться.

Сумісність чоловік Коза і жінка Півень досить суперечлива і залежить від поведінки партнерів. Якщо любовні стосунки цієї пари складаються добре, то для побудови шлюбу і створення сім’ї доведеться неабияк потрудитися. Дуже важливо почати розбиратися із взаємними претензіями з самого початку, коли вони виникають, адже від цього залежить тривалість сімейного життя.

Різні погляди на світ і самого себе здатні створювати в парі проблеми. Але якщо замість того, щоб акцентувати увагу на відмінностях вони згадають про достоїнства партнера, відносини цілком можна побудувати вдало. Кожна людина приходить в наше життя саме для того, щоб ми у нього чого-небудь навчилися, так навіщо витрачати час на з’ясування відносин і докори, коли можна з радістю вивчати світ свого коханого і вчитися у нього чомусь новому?

Звичайно, буває непросто усвідомити, який урок несе з собою певна ситуація, а коли вона болюча і пов’язана з близькою нам людиною можна і зовсім впасти в депресію. Але депресія ще нікого в цьому житті не рятувала, тому піднімайте голову і починайте розбирати проблему намагаючись докопатися до її суті. Чоловік Коза і жінка Півень здатні разом пройти через усі бурі, якщо будуть пам’ятати, що їх зв’язок набагато важливіше всіх перипетій.


Залишити відгук