Півень і Дракон Сумісність

Обидва дуже люблять блищати і красуватися, але роблять це по-різному. Півень бажає всім сподобатися, а Дракон просто створений блискучим. В цьому союзі все йде досить благополучно. Півень намагається показати себе в усій красі завдяки Дракону. Він захоплюється Драконом і пишається тим, що зумів привернути його увагу, а лестощі для Дракона — найголовніше. Правда, не обійдеться і без криз.

Згідно з гороскопом сумісності Півня, від взаємного нерозуміння можуть виникнути сварки. Півень все робить безкорисливо і дуже піклується про свою зовнішність, а Дракона це може дратувати. Він втрачає терпець і Півневі залишається тільки піти.

<-IMAGES->

Сумісність знаків Півень чоловік і Дракон жінка припускає бурхливі і неспокійні відносини. Періоди активного протистояння буду змінюватися тихим, мирним співіснуванням.

Дівчина Дракон завжди шукає свята і новизни, любить велику кількість яскравих вражень. Чоловік півень теж не проти побути в центрі уваги і залишити про себе приємне і незабутнє враження, однак при цьому його життя повинна бути максимально впорядкованої і йти за планом. Тому для нього несподівані експресивні пориви дівчата Дракона рано чи пізно перетворяться на проблему.

Якщо чоловік Півень зможе залишитися самим собою і прийняти свою партнерку такою, яка вона є, без зайвих ілюзій на його рахунок, то їх любовний союз пройде через будь-які труднощі і з часом переросте в благополучний шлюб.

Дівчина Дракон не стане приймати всерйоз надії і плани чоловіка Півня, які надто складно або взагалі неможливо реалізувати. А показувати йому чого і як можна досягти іншими шляхами їй навряд чи припаде до душі. Вчинки Дракона завжди несподівані, необдуманими, неспланированны заздалегідь, що змусить чоловіка Півня понервувати, якщо до цього додати її небажання домовлятися і радитися хоча б з ним.

Результат взаємодії такої пари відомий тільки Богу. Насправді якщо чоловік Півень не зможе запропонувати жінці Дракону не просто добру, а шикарне життя, відносини приречені на провал. Щоб зберегти і розвинути відносини партнерам доведеться домовлятися.

Сумісність чоловік Дракон і жінка Півень ґрунтується на вмінні партнерів домовлятися і чесно говорити про свої почуття. Пару чекають періоди активних протистоянь і тихого мирного співіснування, але ж в цьому і полягає інтерес побудови відносин. Рівні відносини скоріше означають байдужість партнерів, ніж справжню прихильність і любов.

Чоловік Дракон любить яскраві враження, нові знайомства, компанії і свята. Жінка Півень теж любить покрасуватися в суспільстві і справити на кого-небудь хороше враження, але при цьому вона впорядковує своє життя і слід певній системі. Для неї бездумні пориви коханого сильно незрозумілі, тому вона може сприйняти їх, як проблему. Але з іншого боку ця жінка може організувати життя чоловіка Дракона і навіть створити необхідні умови для відпочинку, в якому він насправді потребує. Ритм його життя не дозволяє знайти час на те, щоб повністю відновити сили в колі друзів і близьких.

Союз виявиться корисним не тільки для чоловіка Дракона – жінка Півень здатна також багато тут отримати. Якщо вона насправді любить і поважає свого чоловіка, то вибере роль веденої і навчиться акуратно направляти чоловіка до потрібної мети. Їй доведеться кілька приборкати свій запал і на будь-які дії реагувати спокійно і тверезо. Адже від своїх реакцій на чужі дії та будь-які життєві ситуації страждаємо в першу чергу ми самі. Змінити своє ставлення до світу завдання, безперечно, не з легких, однак при цьому ви знайдете щастя і внутрішню гармонію.

Якщо жінка Півень зможе залишитися самою собою і прийняти свого чоловіка таким, який він є, то любовний союз цієї пари зможе пережити будь-які життєві перипетії і неприємності. При взаємному намаганні та усвідомленні цінності відносин вони створять благополучну сім’ю.

Жінка Півень із задоволенням візьметься за наведення порядку в будинку, організацію зустрічей і в цілому ведення господарства. Їй подобається відчувати себе опорою для чоловіка Дракона. А при відмінно налагодженій побутовому житті можна спокійно працювати і отримувати необхідний прибуток. Їм буде разом добре як на фізичному плані, так і на інтелектуальному, і на психологічному. Головною умовою для щасливих і довгих відносин даної пари є вміння контролювати свої емоції і брати невеликий тайм-аут, коли не виходить конструктивно домовиться.


Залишити відгук