Півень та Собака Сумісність

Ці люди схожі лише в одному: обидва люблять критику, що і є причиною чвар. Півень критикує постійно і навіть не віддає собі в цьому звіту. Собака, в свою чергу, не переносить вихваляння і безпечності Півня — вона витрачає масу часу на його виховання. Але як би не намагалася Собака, їй все одно не вдасться переробити свого оригінального партнера.

Згідно з гороскопом сумісності Півня, їх відносини можуть перетворитися у «Бородинська битва». При цьому постраждають обидва, адже вони занадто чутливі. Якщо ж вони будуть вести себе більш стримано, то їхній союз може проіснувати дуже довго.

<-IMAGES->

Сумісність знаків чоловік Півень і жінка Собака разом не надто добре уживаються. Шлюб і любов все-таки проблематичні, особливо якщо мова йде про сім’ю. При цьому не варто падати духом і приймати категоричне рішення про те, щоб розійтися, адже люди хочуть бути разом здатні подолати всі життєві обставини.

У цих чоловіки і жінки не так багато спільного. Однак почуття справедливості, добропорядність, чесність здатні їх зблизити. Вони досить прямодушны і відверті, вони не звикли хитрувати і намагаються справлятися зі своїми справами самостійно.

Головне для партнерів цих знаків – це навчитися домовлятися, що дозволить їм налагодити стосунки. Звичайно, у кожного є здоровий глузд і розуміння свого особистого життя і гідності партнера. Безперечно, їм доведеться багато чого для себе відкрити заново, але пошук легкого шляху не завжди так цікавий.

Щоб налагодити стосунки чоловік Півень повинен почати цікавитися життям і бажаннями жінки Собаки, а також навчиться її приймати безумовно і припинити спроби її переробити. Жінка Собака в свою чергу повинна розуміти: чоловік Півень дійсно вимогливий в побуті, але і основою нормального сімейного життя є налагоджений побут.

Сумісність чоловік Собака і жінка Півень непогана для шлюбу і сім’ї, проте, обом партнерам доведеться постаратися для відносин. Справа в тому, що у цих партнерів не так багато спільного. Але якщо вони будуть чесно зізнаватися у своїх почуттях, страхи і чинити по совісті вони зблизяться.

Чоловік Собака і жінка Півень досить прямодушны і відверті, навіть нехитрі, намагаються самі вирішувати свої проблеми. Але швидше за все тон відносин буде ставити саме жінка. Вона цікава, яскрава і емоційно відкрита особистість. При цьому їй вистачає життєвої мудрості і практичності, щоб створити комфортну обстановку в будинку і забезпечити затишок для всієї родини. Чоловік Собака буде добре відчувати себе поряд з цією жінкою, але слід пам’ятати, що вона вимагає підвищеної уваги до себе і він повинен проводити з нею багато часу.

Кращим виходом з будь-якої сварки буде чесно поділитися своїми переживаннями, страхами і почуттями, щоб потім домовиться. Адже здоровий глузд присутній в обох і вони досить психологічно підковані, щоб усвідомити життєву ситуацію і по достоїнству оцінити партнера. Звичайно, доведеться багато чого відкривати заново і багато чому вчиться, але легкий шлях ніколи не був цікавим.


Залишити відгук