Півень Сумісність

Людей, народжених у роки Півня, відрізняють прямолінійність і агресивність. Вони різання, не соромляться ні у виразах, ні у вчинках. Що вони думають і говорять, що у них на думці, те й на язиці. І все ж їх відвертість і ексцентричність — це тільки видимість. Справжня природа Півнів набагато складніше. В їх характері з’єдналися зазнайство і сарказм, забаганки і примхи, внутрішнє напруження і надмірна чутливість, вроджений шарм і скромність, хороше розуміння інших людей і увагу до їх потреб, здатність і бажання підпорядкувати їх своїй волі з допомогою навіювання, переконування. Життя Півнів розрахована лише на перемоги і звершення, прийнявши якесь рішення, вони від нього не відступають, переслідуючи свою мету до переможного кінця.

У Півня майже завжди дуже велика родина, і сам він бере активну участь у долі дітей. Він дуже відданий партнеру.

Жінки-Півні. Красиві і мрійливі, вони люблять себе і вміють показати свою красу. У них прекрасний смак, а одяг вони вибирають не тільки ошатну, але і практичну. Жінки, народжені в рік Півня, як правило, ведуть цікаве життя. Вони можуть бути залучені в таку кількість проектів, що самі іноді дивуються, як це все встигають. Жінка-Півень мріє про будинок і щасливій сім’ї, однак улюбленого їй знайти досить складно: її запал нерідко розчаровує партнерів. Коли ця жінка все-таки зупинить на ком-то вибір, вона почне керувати вподобаним людиною, і він їй це дозволить, якщо дійсно любить. Оскільки жінка-Півень — відмінний організатор, її будинок завжди відрізняється чистотою і ідеальним порядком.

Чоловікові-Півні. Дуже люблять жіноче товариство і не мислять життя без коханої. Вони вміють доглядати, але зближуються по-справжньому тільки з сподобалася жінкою. Півень уміє заробляти, і, будучи консервативним навіть у мріях, витрачає все на машину, хороший будинок і невелику дачу, причому все це (як і багато іншого) — виключно для родини. Однак даремні витрати (в тому числі і на які-небудь романтичні сюрпризи) жорстко присікаються. Хоча Півень і вважає себе правим у всьому, він довірливий, і без розуміючої господині, яка розділить його погляди, не зможе.

<-IMAGES->

Півень і Щур: З Пацюком не вийде гармонійних відносин: вона любить накопичувати, а Півень — витрачати. При трепетному відношенні Щури до грошей цей фактор, мабуть, стане визначальним, коли постане питання про те, чому нічого не вийшло.

Півень і Бик: Півень буде дуже щасливий з Биком, за умови, що не стане ним командувати, оскільки той цього не потерпить, а ось бажання перенести Півня покрасуватися Бик зможе цілком, головне, щоб це було вдома.

Півень і Тигр: З Тигром Півневі буде дуже складно. Їх темпераменти схожі, і той, і інший люблять керувати і не люблять підкорятися. Навряд чи цей союз буде довгим.

Півень і Кролик: Кролика Півневі варто уникати — той його просто не переносить! Кролика дратують хвастощі і уявні переваги Півня, якими той так хизується.

Півень і Дракон: Хороші відносини складуться і з Драконом, оскільки багато в чому ці партнери схожі. Все буде чудово, якщо Півень не стане заявляти про те, що він тут головний.

Півень і Змія: Вдалим буде і союз зі Змією, яка нагородить Півня своєю мудрістю, головне при цьому, щоб вона не затьмарила його своїм блиском.

Півень і Кінь: Не буде щасливий Півень і поряд з Конем: він відштовхне її своїм бажанням домінувати, адже вона незалежна по натурі.

Півень і Коза: Союз з Козою не зможе бути довгим, оскільки вона розраховує на те, що партнер буде з такою ж швидкістю приносити гроші, як і витрачати їх, а самій заробляти на життя їй якось не до лиця. Півень-трудівник буде її дратувати.

Півень і Мавпа: З Мавпою Півень буде нещасний. Вона-то, звичайно, скористається ситуацією і витягне з партнера все, що зможе, але залишиться незадоволеною. Довірливий Півень не зможе цього винести.

Півень і Півень: Вважається, що їхнє спільне життя неможливе. Вічні сцени і роздратування. Однак, виходячи зі спостережень, можна сказати, що, якщо один з них буде спокійніше і піде на поступки, такий союз все-таки можливий.

Півень та Собака: Не варто Півневі пов’язувати життя з Собакою — вона не переносить фатівство і буде відпускати цинічні зауваження, а Півень образиться.

Півень і Кабан: Півневі може підійти Кабан, в силу терплячості другого. І хоча агресивність Півня часом буде втомлювати його, винести він здатний багато. У даній ситуації у більш вигідному положенні, безумовно, виявиться Півень.


Залишити відгук