День Народження 29 Червня: Знак Зодіаку — Рак

Народжені 29 червня володіють тонкою інтуїцією і чудово вміють передбачати дії і реакції інших. Ви наділені великими амбіціями, чітко бачите мету й прагнете успіху, але при цьому доброзичливі і неймовірно чутливі до переважному навколо настрою. У бізнесі ви швидко розумієте, чого хоче публіка і що потрібно зробити, щоб їй це дати. Прагнучи всіма силами уникнути суперечок і неприємностей, ви знаєте, як домогтися, щоб з вашими планами та ідеями погодилися.

Народжені 29 червня сповнені фантазії, і метою їх життя цілком може бути перетворення мрії в реальність. Ці люди володіють унікальною здатністю знаходити практичне застосування своїм ілюзіям і втягувати у цей процес оточуючих. Народжені в цей день чутливо вловлюють бажання інших, і від них, як від Санта Клауса, неодмінно чекають дива. У цьому сенсі вони одночасно і відповідальні виконавці замовлених чудес і наївні мрійники, що витають у хмарах.

На щастя, народжені 29 червня мають певні фінансові можливості для того, щоб будувати повітряні замки наяву. Як правило, вони демонструють глибоке знання предмета, яким займаються, однак в силу явної несхильності до зайвої балакучості їм іноді буває складно пояснити свої задуми і методи їх втілення. Втім, результати праці народжених 29 червня завжди вражаючі, а легкість, з якою вони цього домагаються, частково пояснює, чому саме цих людей називають чарівниками. Крім усього іншого, народжені 29 червня — шукачі істини, вони не визнають брехні і фальші, що їх важко ввести в оману. Вони свято вірять у те, що цілі, яким вони служать, допоможуть відкрити завісу над дійсністю або, принаймні, стануть критерієм чистоти і чесності.

Знак Зодіаку 29 Червня — Рак

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку зарахований до знаків Водної стихії, які виділяються душевністю, патріотизмом, мрійливістю, вірністю.

Планета Управитель: Місяць. Рак отримує від неї дбайливість, виживаність. Місяць сприятлива для постачальників, завгоспів, письменників, кухарів. Планета у вигнанні – Сатурн. Можете бути вдячні їй за відсутність практичності, брак лідерських якостей.

Люди, народжені 29 червня, по-дитячому безпосередні, вміють радіти життю і заражати своєю чарівністю оточуючих. Вони мрійливі, але це аніскільки не заважає їм розвиватися в кар’єрі та бізнесі. Практичність дуже гармонійно уживається з ілюзорним поглядом на світ. Фінансова незалежність для них ніби природну якість, дана їм від природи.

Народжені в цей день бувають догматично віддані релігії, вони бачать цінність навіть у малому і не шукають для себе вигоди. Повітря, дихання, політ, спів, танець — головні теми в житті тих, хто народився в цей день. Як правило, це дивно галасливі і рухливі люди, що іскряться веселощами. Іноді їх несправедливо дорікають у поверхневому підході до життя, і це головним чином тому, що самі вони не афішують свої моральні принципи.

Народжені 29 червня часто демонструють дитяче поведінку. Вони так само безпосередні, привабливі і відкриті, як діти. Однак це зовсім не заважає їм успішно робити гроші (власне, як і витрачати їх), та й взагалі процвітати в бізнесі. Однак, якщо вони заходять далеко в цьому напрямку, для них виникає небезпека стати цинічними або з часом перетворитися в старих заїжджених шкап. При всьому своєму прагненні до успіху народжені 29 червня — хороші партнери і компаньйони, які віддають перевагу щедро ділитися плодами своєї праці з іншими, а не дбати лише про власне благо. Думка про те, що вони можуть по-справжньому ощасливити інших, приносить їм найбільше задоволення.

Чоловік Рак — народився 29 Червня

Чоловіки, які народилися 29 червня — володіють наступними особливостями: такий кавалер — який виховує, образний, заповзятливий, романтичний. Чоловік-Рак цінує відданість і безмежну любов, що межує з нездоровим обожнюванням, при цьому йому важлива роль лідера у відносинах. Складним аспектом відносин з Чоловіком-Рак стане пошук необхідного балансу — при всій егоїстичної любові до домінування він швидко втратить інтерес до жінки без індивідуальності.

Жінка Рак — народилася 29 Червня

Жінки, які народилися 29 червня, наділені такими відзнаками натури: така дама — домовита, м’яка, емоційна. У любові жінка-Рак — одержима, відчайдушна, непередбачувана і втрачає контроль. Вона надає величезне значення чуттєвим задоволенням, але соромиться своєї слабкості і ховається за напускною холодністю.

День Народження 29 Червня

Люди, що з’явилися на світ 29 червня, відносяться до Раку за знаком зодіаку. Особистості перебувають під заступництвом планети народження, яка в свою чергу активізує всі кращі якості їх характеру. Відчувають власну цінність і спрямовані на досягнення найвищих цілей, залишаючись при цьому добродушними і привабливими людьми. Народжені 29 червня знак зодіаку Рак, володіють унікальним якістю притягувати до себе увагу оточуючих. У них обов’язково повинна бути практично нездійсненна мрія, на здійснення якої буде витрачено чимало вільного часу, життєвих і фінансових ресурсів. Тим не менш, фінансова складова завжди буде супроводжувати їм на шляху до мрії.

Відповідальне й ретельне ставлення, які народилися 29 червня знак зодіаку Рак, до всього, що відбувається навколо них, з боку деколи здається чистим везінням і складається враження, що всі блага самі йдуть до них в руки. Удача дійсно сприяє їм за життя. А знак покровитель сприяє підтримці розпочатих справ і втілення в життя всього задуманого. Оточуючим можна тільки позаздрити старанності і силі прагнення до мети. Раки, які народилися 29 червня, наділені незвичайними здібностями і творчими нахилами, які гарантують їм успіх на ниві мистецтва. Аналітичне мислення, в свою чергу, допомагає їм освоювати літературні навички та розвивати здібності до журналістської справи. Все, за що вони беруться, крім задоволення моральних інтересів приносить їм і матеріальний достаток.

Народжені 29 червня знак зодіаку Рак, дуже чуйно і навіть хворобливо реагують на чужу думку і оцінку своєї поведінки. Будь-яка критика, виголошена в їх адресу, сприймається, як спосіб принизити їх гідність і занизити самооцінку. Реакцією на неї, як правило, є спалах гніву й обурення. Постійне прагнення до глобальних цілей, межує з ідеями покращити світ і вдосконалити все навколо. Подібні ідеалістичні прагнення, які народилися 29 червня, не нові. На просування своїх ідей вони витрачають весь свій запас життєвої енергії і життєрадісності. Спокійний режим життя просто не для них, все навколо повинне блискавично вирішуватися, а життя повинна бити ключем.

Навколишнім дуже важко розібратися і зрозуміти, що насправді криється за душею у народжених 29 червня. Всі свої погляди і мрії вони звикли тримати за завісою таємниці. Приховуючи справжній серйозний мотив, вони постають перед суспільством в якості інфантильних осіб. Створюючи враження, що всі блага цивілізації самі пливуть до них в руки. Поради для Раків, які народилися 29 червня: Критика оточуючих повинна стати для вас відправною точкою розвитку. Не зациклюйтеся на безмежній правильності своїх ідей. Всі здатні помилятися, і ви не виняток. З нею можна не погоджуватися, але прислухатися все ж варто. Глобальні цілі і завдання – це, безсумнівно, великий плюс. Але не варто вкладати себе в їх рішення. Дозвольте собі перерви, відпочинок принесе нові сили і відкриє друге дихання.

Любов і Сумісність

Ви набагато більш щасливі, живучи з партнером, ніж перебуваючи на самоті. Ви володієте теплим, щирим, чуйним серцем, а також досить сентиментальні, тому роман і залицяння відіграють у вашому житті дуже важливу роль.

Рак — це єдиний знак, здатна в тій або іншій мірі знайти взаєморозуміння з усіма знаками зодіаку, але особливе щастя знаходить зі Скорпіоном, Дівою, Козерогом, Рибами.При певних компромісів є шанс побудувати відносини з Козерогом, Стрільцем і Левом. Найневдаліші спілки — з Овнами, Близнюками, Раками, Стрільцями та Водоліями.

Робота і Кар’єра

Дуже добре, якщо поруч з людиною, що народилася в цей день, виявиться який-небудь меценат. Фінансове заступництво їм необхідно як повітря, оскільки, вирушаючи в свої подорожі, вони зовсім не думають про те, звідки для цього беруться гроші. Вони приємні в компанії, нешкідливі в суперечці. Керувати кимось або чимось їм, швидше за все, буде нудно, хіба що запалити. Але актори та письменники з них виходять чудові.

Рутина і одноманітність «вбивають» їх емоційність і чуттєвість, гроші їх не цікавлять, вони прагнуть лише до відчуттів, бажано не випробуваним раніше. Їх однаково бадьорить і хороша книга, і турне за океан. У них досить фантазії, щоб реалізувати сюжет прочитаного в життя.

Здоров’я і Хвороби

Народжені 29 червня проявляють інтерес до всього спектру задоволень, тому життя їх буває, як правило, збалансованою. Однак у них занадто розвинені уява і сприйнятливість, так що вони можуть запозичити від інших не тільки психологічні труднощі, але також і фізичні недуги. Подібна тенденція характерна головним чином для тих, хто залучений в залежні і деструктивні стосунки з оточуючими, і в цьому випадку незамінну допомогу надасть правильну пораду. Інакше здоров’я може опинитися під загрозою (якщо у народжених 29 червня не вистачить сили волі, щоб відмовитися від галасливого застілля або, наприклад, від згубної пристрасті до паління). В якості фізичних вправ можна порадити все, що пов’язано з контролем дихання (спів, йога, плавання, танці, біг).

Доля і Удача

В цей день народжуються добродушні, веселі люди. Честолюбні, рішучі, упевнені в собі. Вібрації цього дня такі, що посилюють ті якості характеру, які властиві людині. Довірливі, люблять, коли їх хвалять, лестять, часом потрапляють в неприємні ситуації з-за своєї довірливості та наївності. Ці люди наділені від природи чарівністю. Народжені в цей день можуть проявити себе в науковій діяльності, в театральній сфері. У сімейному житті будуть часті конфлікти, тому що ці люди не люблять критики і болісно ставляться до будь-яких зауважень. У фінансовій сфері звичайні успіх і благополуччя.

Поради Ракам, Народженим 29 Червня

Ракам цього дня варто звертати увагу на своє здоров’я. Ніяких катаклізмів не буде, якщо вони відпочинуть після чергового авантюрного подорожі, їм протипоказана щоденна робота, як у фізичному плані, так і в моральному, оскільки залізним здоров’ям вони все-таки похвалитися не можуть.


Залишити відгук