Щур і Тигр Сумісність

Кращий спосіб викликати захоплення Щури — це проявити перед нею сміливість і відвагу. Хоча Тигру її не займати, але все одно зв’язок між ними вкрай утруднена. Звичайно, при цьому їх пристрасть задоволена, але Тигр — природжений хижак і звик до свободи. Тому час від часу він виходить з своєї печери і починає нишпорити в пошуках нової видобутку, а Щурові дуже важко буде це пережити.

Згідно з гороскопом сумісності Щури, вона не любить, щоб грали на її почуттях, вона знає, що просто неперевершена. Правда, Щур знає, що в інших теж є недоліки. Вона не дуже мстива. І коли Щур бачить, що Тигр повертається, її серце заспокоюється. Тигр — реаліст, і зовсім безкорисливий, але Щур алчна, і її страх перед — майбутнім дуже смішить короля джунглів. Може бути, цим вони доповнюють один одного, тому що наш вічно голодний хижак завжди зрадіє шматка м’яса, захованому Щуром на чорний день.

<-IMAGES->

Складний гороскоп в перспективі тривалих відносин. Чоловік Щур буде занадто багато нервувати і шуміти, а жінка Тигр буде робити вигляд, що всі його претензії не мають під собою ніякого грунту. Доведеться домовлятися і це в принципі можливо, але залишаться почуття після тривалих баталій? Жінка Тигр має шанс врівноважити і гармонізувати відносини, тому що чоловік Щур сам з цим не впорається! Чоловік Щур буде шукати в жінці Тигрі опору і вона повинна це розуміти.

У цьому поєднанні більше райдужних перспектив і тут провідну роль буде грати жінка Щур. Від її такту, від її терпіння і таланту приймати чоловіка Тигра таким, який він є, залежить їхнє спільне життя і те, наскільки вона виявиться щасливим. На ній лежатиме відповідальність за сім’ю та шлюб. Чоловік Тигр знайде можливість на багато чого закривати очі, але за умови, що жінка Щур не буде провокувати його на скандали.


Залишити відгук