Щур і Змія Сумісність

Це досить дивний союз. Згідно з гороскопом сумісності Щури, вони обидва спритні і вміють пристосовуватися один до одного. На перший погляд, їх відносини виглядають незвично, тому що Змія звикла дивувати, але Щур її вчасно заспокоює. Є у них і подібні риси — це почуття користолюбства. Для Змії не існує почуття вірності, але Щура обдурити неможливо. У таких ситуаціях між ними починається справжня війна, де може перемогти Змія.

Це доводить, що вони не потребують один одного, але вони цінують один одного, і просто ідеальні для дружби. Разом вони вміють повеселитися і поязвить над іншими. І якщо вони укладають союз, то він тримається лише на терпимості й розуміння. Цим людям дуже легко розгадати один одного і якщо Щур починає проявляти свою агресивність, Змія перетворюється в удава і гіпнотизує нещасливу мишку. Але цих відносин ніхто і ніколи не побачить.

<-IMAGES->

Цілком пристойне поєднання знаків, якщо тільки жінка знайде золоту середину і буде вчасно говорити собі «стоп!» Їй обов’язково захочеться стримувати пориви чоловіки і підганяти його бажання і потреби під свої. Головне — не надто захоплюватися і вчитися знаходити компроміси у взаєминах, у вирішенні фінансових питань, а також не обмежувати, занадто вже, свободу пересування чоловіки Щури. Все-таки, він досить цікавий і динамічний, щоб відчувати себе чудово сидячи вдома на дивані тривалий час.

Ось тут вже загострення пристрастей буде неабияким. У чоловіка Змії є всі шанси загіпнотизувати жінку Щура, якщо тільки вона вчасно не втече від нього. Якщо він зацікавлений в нормальних і серйозних відносинах, він не повинен утискати і занадто тяжіти над жінкою Щуром. Він тільки виграє, якщо навчитися давати жінці стільки свободи, скільки вона забажає. Вона буде з потроєним ентузіазмом займатися поточними справами, чоловіком і дітьми, господарством і навіть зароблянням грошей, коли відчує увагу і турботу, а головне — розуміння з боку партнера. Любов і шлюб в такій парі можуть скластися вдало, якщо обидва партнери проявлять до один одному терпіння і такт.


Залишити відгук