Щур і Півень Сумісність

Своїм ставленням Щур миттєво відштовхує строкатого Півня. Тому що Щур бачить тільки недоліки свого партнера, вона абсолютно не виносить марнославства — і поверховості. Але якби Щур уважніше розглянула Півня: вона б знайшла в ньому позитивні риси. В агресивності вони можуть посперечатися один з одним, і якщо вони направлять її друг проти друга, ця битва перетвориться в справжню війну.

Крім того, вони абсолютно не вміють економити, спочатку вони починають вести себе занадто марнотратно, а потім остаточно розоряються від судових витрат. Згідно з гороскопом сумісності Щури, в цій комбінації краще, якщо чоловік народжений Щуром, а жінка — Півнем. Тоді її господарність допоможе зберегти залишилися заощадження.

В гороскопі цього союзу успіх досить реальний. Жінка Півень, як більш грунтовна і організована, більш відкрита до побажань чоловіки, при цьому активна і розумна, може скласти гарну пару чоловікові Щура. Він побачить в ній опору і знайде підтримку, але натомість буде повинен стримувати свої пориви бунтувати і чинити опір у відкриту. Можливо, йому доведеться іноді хитрувати, шукати вихід свого невдоволення, займаючись спортом, наприклад. Йому потрібно вчитися приймати головні рішення в їх сімейному житті і намагатися зберігати здорове бачення будь-якій ситуації.

У союзі чоловіка Щури і жінки Півня бажано утримуватися від відкритих боїв і переводити свою енергію на вирішення загальних завдань. Чим менше вони будуть стикатися, тим більше буде нерозуміння в побуті. Або їм потрібно ще менше бути поруч, або шукати спільні інтереси, справи. Вони можуть співпрацювати, але тільки як партнери — ні один з цієї пари не готовий поступитися!

Таке поєднання теж може виявитися гарним для любові і шлюбу. Тут жінка Пацюк повинна взяти на себе роль господині, яка буде підтримувати чоловіка Півня, виявляти йому повагу, але при цьому тверезо оцінювати всі його ідеї і робити правильний вибір. Вона ж буде пояснювати перспективність з точки зору реальності втілення того чи іншого плану чоловіки Півня. Це — серйозне навантаження і відповідальність, чи захоче жінка Щур взяти її на себе?

Можливо, якісь пари зуміють зберегти свої відносини, завести сім’ю і втриматись у шлюбі, але і Щур, і Півень повинні чітко розуміти, що їх чекає і не боятися змінюватися, приймати щось нове і незвичайне, часто суперечливе, що привнесе в їх життя партнер.


Залишити відгук