Щур і Кабан Сумісність

Обидва — пристрасні і сексуальні істоти, їх об’єднує бажання насолод. Згідно з гороскопом сумісності Щури, можливо, це єдине, що їх утримує разом. І вони не шкодують про це, разом вони переживають чудові миті.

Правда, іноді Щура дратує наївність Кабана, особливо, в ділових і сімейних питаннях. Але якщо Щура охоплюють пристрасті, вона завжди захоплюється увагою і ніжністю Кабана. Заради нього вона готова піти у вогонь і в воду, намагаючись розворушити і підбадьорити свого неповороткого улюбленця. Вона багато чому може навчити, особливо умінню розпоряджатися грошима.

<-IMAGES->

Нормальне поєднання знаків, пристойний гороскоп сумісності для довгострокових стосунків. Чоловік Щур знайде в жінці Кабан ідейного натхненника, музу, яка допоможе розширити горизонт сприйняття життя чоловікові. Вона, як і він, досить спритна і мудра в життєвих питаннях. Єдина складність — неприйняття чоловіком велелюбність, масштабності жіночого начала у своїй партнерці. Якщо він не дуже емоційний, то жінка Кабан купається в цьому середовищі і розуміє життя через почуття та емоції. Однак, далеко не для кожного чоловіка Щури це стане проблемою. У житті набагато більше гармонії, ніж може здатися!

Ось тут може бути складно. Жінка Щур шукає ділового чоловіка, а знаходить у чоловікові Кабан — творчу натуру, не зовсім зрозумілу, навіть дивну на її погляд. Вона може вважати його занадто непристосованим до суворим життєвим випробуванням, навіть слабким. Але, зате він дуже уважний і турботливий, любить сім’ю і всіляко прагнути жити у сім’ї, відчувати тепло близьких. Він ревнивий і хоче володіти тим, що йому належить. Протистояти йому не варто, а проявити впевненість у собі і дати зрозуміти, що у вас є своя воля, має сенс.

Незважаючи на власницькі інстинкти, сам чоловік Кабан здатний знайти собі любовні пригоди на стороні. Він привабливий, дуже чутливий, часто не впевнений в собі і в хвилини сумнівів схильний жіночого впливу і тому схильний шукати по світу любов, яка, просто буде підвищувати його самооцінку. Звичайно, далеко не кожен чоловік Кабан схильний до зрад. Щоб вести подвійне життя йому буде потрібно занадто багато зусиль — навряд чи він піде на це.

Як ставитися до можливої зради чоловіка — питання відкрите. Жінка Щур бачить життя по-своєму, вона багато чого може закрити очі, якщо партнер задовольняє її основні потреби або просто, перебуваючи в складних життєвих обставинах, коли рвати стосунки просто неможливо з практичних міркувань.


Залишити відгук