Щур і Мавпа Сумісність

Таким людям краще уникати зустрічей один з одним. Це позбавило їх від неприємностей. Цей союз для них обох буде занадто важкою поший, вони люблять складності і часом штучно створюють їх. Багато в чому вони схожі. Вони вміють весело провести час і непомітно прагнуть до влади. Кожен з них вважає, що він сильніший супротивника, але це зовсім не так. Якщо вони дружать, хоча з кожним. і — неврівноважений союз, але він все одно стимулює.

В любові справа йде по—іншому, раціоналіст Мавпа не бажає вічно слідувати за Пацюком. Вона не вміє віддаватися пристрасті, якої так потребує Щур. У кращому випадку Мавпа закидає Щура компліментами, а після виявиться холодної та авнодушной. Згідно з гороскопом сумісності Щури, Щур не виносить ігор Мавпи, і цей зв’язок може виявитися фатальною.

<-IMAGES->

В цьому союзі чарівність і спритність жінки Мавпи виявиться вирішальним для чоловіка Щури. Він кілька потайливий і часом підозрілий, тому що схильний вести закулісні ігри. Йому здаватиметься, що жінка Мавпа точно така ж, як і він, плюс до того — хитра і динамічна особа, разом з якою можна звернути гори. Він виявиться частково правий, але Мавпа набагато хитріший, ніж може собі уявити чоловік Щур! І вона буде з легкістю і непомітно для останнього крутити і крутити ним на свій розсуд.

Звичайно, все має свої межі і жінка Мавпа, все ж, може виявитися повністю розкритої. Однак, не варто й переоцінювати така поведінка жінки Мавпи. Її хитрощі більше нагадують витівки маленької дитини, ніж стратегічні плани акули бізнесу або просто людини, що прагне влади. Вона грає, вона так живе — від неї не буде виходити небезпека! Просто жвавість розуму і інтелекту не дає їй жити звичайної побутової рутиною і вона всіляко чинить опір загальноприйнятим нормам, правилам і інструкціям, які душать її творчий порив.

Сумісність такої пари може мати більше проблем, якщо чоловік Мавпа не направить свою буйну енергію на благо дому та сім’ї. Чим більше він буде шукати розваг на стороні, тим більше приводів для сварок з жінкою Щуром. І справа не в самих розвагах, а в його бажанні залишатися повністю незалежним від жінки, від обов’язків, від сімейного побуту.

Краще все складеться і любов, і шлюб між жінкою Пацюком і чоловіком Мавпою в тому випадку, якщо він буде повністю зайнятий цікавою роботою, можливо творчої, своїми хобі та ідеєю зростання, власного розвитку. Чим менше у такої людини інтересів і нижче духовний розвиток, тим швидше він впадає в нові любовні авантюри і ніхто йому не може перешкодити. Правда, чи наважиться він на розрив з родиною, — теж велике питання. Тут Щур може все вирішити за двох.

Жінка в такому союзі часто несвідомо виявляється обманутою, оскільки бачить перед собою не того чоловіка, якого собі уявляє і в цьому немає нічиєї вини. Якщо пара відразу знайде міцну основу для довгих відносин, якщо жінка Щур зрозуміє як їй ці відносини створювати і зміцнювати, то любовний союз може скластися благополучно і навіть щасливо.


Залишити відгук