Щур і Кінь Сумісність

Згідно з гороскопом сумісності Щури, ці люди в чомусь схожі один на одного, у своїй закоханості вони можуть наробити купу дурниць. Але Щур завжди керується здоровим глуздом і навіть у самий розпал почуттів вона прислухається до голосу розуму.

Але Кінь не така, у неї немає почуття міри. У своїй любові вона не бачить меж. Кінь ні про що не замислюється, кидаючись у вогнище мрій. В глибині душі Щур засуджує надмірність Коні, вона сприймає це як легковажність, а Кінь сприймає її реакцію як нерозуміння. Напевно, на перший погляд обидва мають рацію, але все-таки їм краще утриматися від близьких відносин.

У цьому поєднанні знаків гороскоп може бути дуже непростим. Жінка Кінь має всі шанси врегулювати відносини, оскільки саме вона має потенціал для прийняття вірних рішень. Вона не повинна ущемляти чоловіка Щура, більше піклуватися про нього і менше сперечатися з ним по дрібницях. Просто їй простіше побачити проблеми, які виникають, як би зі сторони, відсторонено і тому від її поведінки, від її чесності і такту буде залежати майбутнє такого любовного союзу.

Гороскоп такої пари більш сприятливий, оскільки значно краще збалансований і вимагає менше зусиль з обох сторін. Для чоловіка, який звик мислити масштабно і займатися серйозними, значними справами, жінка Щур може виявитися прекрасним помічником і корисним партнером.

Головне — навчитися розуміти потреби жінки Щури, приділяти їй увагу, турбуватися про неї хоча б мінімально. Вона не занадто вимоглива, дуже працездатна і досить відповідальна поруч з чоловіком, який веде за собою у правильному для обох напрямі. У такому любовному союзі і в подружжі повинні розвиватися обидва — не тільки чоловік, але й жінка.


Залишити відгук