Щур і Коза Сумісність

Наступний союз теж вкрай небажаний. Згідно з гороскопом сумісності Щури, відносини цих двох осіб неможливі через відмінності їх характерів. Коза дуже наївне і мрійлива, щоб виносити надмірний раціоналізм і критичність Щури. Хоч Щур і володіє багатою уявою, але вона не настільки дурна, щоб у пошуках прекрасної любові піти за рогатою худобою. Можливо, це і розчарує Козу, але всяке зло обертається добром.

Справжня Криса повинна любити безпеку, хоча вона дуже необережне і звикла довіряти льстецам, все ж вона вміє за себе постояти. А Коза звикла витати в хмарах, їй завжди потрібен .покровитель, і її дратують нападки Щури. А в свою чергу Щура злить надмірність Кози. Тому вони не можуть знайти спільного знаменника.

<-IMAGES->

Непогане поєднання знаків, якщо чоловік-Пацюк буде старанно працювати, а жінка Коза буде зустрічати його з пирогами і феєрверками. Головне-у всьому знати міру. Жінка Коза, швидше за все, буде задоволена любовними відносинами, якщо навчиться вважатися з його думкою, потребами і бажаннями.

У свою чергу, чоловік теж повинен враховувати творчий потенціал дружини і потреба її виразити себе в якомусь творчості. Вона — справжня жінка і їй можна багато пробачити. Гороскоп пари може стати щасливим, якщо обидва будуть цінувати те, що мають і знайдуть спільні інтереси.

В такому любовному союзі легше жити «гостьовим шлюбом», ніж звичайною сім’єю. Але, тут характер відносин буде залежати від знаку Зодіаку партнерів. В одному варіанті, жінка Щур, якщо вона виявиться більш активної і вмотивованою, буде все тягнути на собі, тоді як чоловік Коза буде прибувати в творчих муках, шукати себе, намагатися працювати, кидати роботу і т. д. Він буде «за кам’яною стіною», і йому не захочеться напружуватися — і так все чудово!

В іншому випадку, якщо чоловік Коза виявиться збалансованим людиною зі здоровими амбіціями, якщо він вже відбувся — знайшов себе, то тут вже кохання і шлюб з Пацюком складеться вдало для обох. Жінка буде поважати чоловіка і прощати йому якісь примхи в періоди внутрішніх метань, емоційних сплесків.


Залишити відгук