День Народження 28 Червня: Знак Зодіаку — Рак

Ті, чий день народження припадає на 28 червня, рішучіші, ніж типові Раки. Ваше життя прикрашає прекрасне почуття гумору. Більш того, ви здатні сміятися, якщо жартують над вами, що дуже незвично для гордих, чутливих Раків. Будучи цілеспрямованим і заповзятливим, ви з готовністю використовуєте будь-яку можливість реалізувати свої плани і амбіції. Надійність і стабільність для вас важливі, але ви володієте схильністю до авантюр і можете брати на себе певні ризики.

Люди, які відзначають 28 червня свій день народження, талановиті від природи, але ніколи не задовольняються тим, що є. Вони обмірковують свої дії, тому «глядачі» часто бачать картинку, створену ними самими. Зрозуміти їх досить складно – не варто витрачати на це час. В роботі вони педанти, в сім’ї – непослідовні. Їх не можна назвати передбачуваними, оскільки ними зазвичай рухають почуття, а не розум і логіка. Вони часто роблять помилки і переживають їх дуже болісно. Найтрагічніша подія в їхньому житті – фіаско щодо придуманого образу, а він, можна не сумніватися, придуманий і ніяк не відповідає істинній суті цих людей.

Народжені 28 червня, як правило, ставлять емоції вище розуму, їх підхід до життя відрізняється прямотою і стрімкістю. Вони надзвичайно привабливі як для колег по роботі, так і для друзів і близьких. Їх ставлення до оточуючих виконано доброзичливості і здорового гумору. Оскільки гумор є надійним інструментом у досягненні взаєморозуміння, народженим 28 червня завжди вдається справити сприятливе враження на нових знайомих. Народженим 28 червня вдається знайти спосіб розворушити навіть мало знайомих людей і викликати до себе початковий інтерес. Їх поведінка буває непередбачувана, і незабаром до цього починають звикати. Але за зовнішньою спонтанністю народжених 28 червня криється ретельно продумана лінія поведінки.

Знак Зодіаку 28 Червня — Рак

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку примикає до знаків Водної стихії, які мають домовитостью, вірністю традиціям, романтичністю, педантичністю в грошових питаннях.

Планета Управитель: Місяць. Її «дари» Ракам — дбайливість, виживаність. Вплив Місяця ідеально для постачальників, завгоспів, письменників, кухарів. Планета у вигнанні – Сатурн. Відповідає за відсутність практичності, м’який характер.

28 червня входить у період, який ознаменовує зодіакальне сузір’я Рака. Люди, що народилися в цей час, доброзичливі, але заглянути до них в душу навряд чи вдасться. Вони з щирою болем сприймають критику і легко піддаються на лестощі. Їм складно змиритися з реальністю, оскільки вони переконані ідеалісти.

справді, народжені 28 червня віртуозно прораховують ефект, який проведуть на оточуючих їх дії. Як правило, народжені 28 червня воліють терплячому і спритному переконання відкриту атаку. Але вони настільки вправні і досвідчені стратеги, що рідко підводять або розчаровують своїх прихильників. Народжені в цей день швидше екстраверти, ніж інтроверти, але разом з тим вони складні індивідууми, зрозуміти яких не так-то просто. Багато з них стають лідерами як у сім’ї, так і в суспільній структурі. На службі вони, як правило, воліють працювати в тиші свого кабінету, однак чуйно вловлюють настрій в колективі і не забудуть включитися в спільну розмову, вставивши гостроту або розумний коментар.

Мабуть, найстрашнішим покаранням для народжених 28 червня може стати неуважність до них з боку суспільства або ж явна недооцінка їх талантів. Деякі з них так і маються між потребою в суспільному визнанні та прагненням до самоти. Друзі та близькі народжених 28 червня мають запастися терпінням, або мати гарне почуття гумору, щоб адекватно реагувати на ексцентричні витівки наших героїв. Для народжених в цей день зразкове ведення справ на службі зовсім не означає, що і вдома, і в особистому житті у них панує такий же порядок. Вони можуть бути вкрай необов’язковими і хаотичними в любові, виховання дітей та в інших справах.

Народжені 28 червня зазвичай демонструють величезний об’єктивний інтерес до людини. Їх часто можна застати за вивченням поведінки людини, історії, мови, антропології. В цьому сенсі у них є шанс стати видатними психологами, дослідниками людських душ. У своєму колі вони виявляються незамінними консультантами саме з питань, що стосуються людської натури, проте не всі ставляться до них серйозно, оскільки народжені 28 червня не можуть зрадити своїй звичці жартувати над оточуючими. І все ж за глузливим фасадом насправді може ховатися надзвичайно чутлива і серйозна особистість.

Чоловік Рак — народився 28 Червня

Чоловіки, які народилися 28 червня — відрізняються наступними якостями: такий кавалер — артистичний, образний, який користується популярністю, романтичний. Чоловік-Рак цінує відданість і безмежну любов, що межує з нездоровим обожнюванням, при цьому йому важлива роль лідера у відносинах. Складним аспектом відносин з Чоловіком-Рак стане пошук необхідного балансу — при всій егоїстичної любові до домінування він швидко втратить інтерес до жінки без індивідуальності.

Жінка Рак — народилася 28 Червня

Жінки, народжені 28 червня, володіють наступними рисами: така дама — домовита, любляча, привітна. У любові жінка-Рак — одержима, відчайдушна, непередбачувана і втрачає контроль. Вона надає величезне значення чуттєвим задоволенням, але соромиться своєї слабкості і ховається за напускною холодністю.

День Народження 28 Червня

Люди, що з’явилися на світ 28 червня, відносяться до Раку за знаком зодіаку. Особи, наділені вольовим характером і володіють неймовірною силою волі. Вибравши один раз певний життєвий шлях, ніколи не звернуть убік. Рішуче долаючи перешкоди на своєму шляху, вони старанно домагаються всього задуманого. Як правило, Раки, народилися 28 червня, керуються у прийнятті будь-яких рішень голосом серця, а не розуму. Всі їх дії позбавлені підступності і лицемірства. Приховувати злий умисел за своїми вчинками не в їхніх правилах. Вони дуже шанобливо ставляться до оточуючих людей, і ніколи не будуть обговорювати кого-небудь за його спиною. Будь-яке висловлювання на адресу іншої людини найчастіше має дружній підтекст.

Особливою рисою людей, що народилися 28 червня знак зодіаку Рак, є вміння вміло маніпулювати свідомістю оточуючих людей. Мистецтво переконувати і чудове володіння словом, дають їм прекрасну можливість знаходити підхід до будь-якій людині. Це, в свою чергу, дозволяє їм з легкістю досягати очікуваних дій з боку друзів і колег. Уміння розпізнавати сутність будь-якої людини з оточення дозволяє, які народились у цей день, уникати проблем при виборі друзів і партнерів по бізнесу. Партнери допомагають їм досягати професійних успіхів у бізнесі, а друзі привносять в життя радість і душевне тепло.

Привабливість народжених 28 червня знак зодіаку Рак, сприяє виникненню нових уподобань. Вони легко знаходять спільну мову, навіть з першими зустрічними людьми. Часто і свою любов вони знаходять ось так раптово і відразу занурюються в почуття з головою. Їх дії, як правило, відрізняються спонтанністю і епатажністю, але оточуючі швидко звикають до їх непередбачуваності. Тактика поведінки, зовні більше схожа з імпровізацією, насправді ретельно спланований ряд дій, спрямованих виключно на досягнення поставлених цілей. При цьому, не в їх правилах зачіпати чужі інтереси, а лицемірство не відноситься до їх особистісним якостям. В основі всього грамотна тактика поведінки з виробленою стратегією, спрямовані тільки на позитивний результат.

Перше місце для народжених 28 червня знак зодіаку Рак, займає увагу оточення і вихваляння їх заслуг. Не варто навіть намагатися розгадати, що насправді ховається у них за душею. Легше всього просто ставиться до них щиро і з повагою. В цьому випадку можна отримати будь-яку підтримку з їх боку. Дисциплінованість у виконанні службових доручень і організованість у робочому графіку характеризують, народилися 28 червня знак зодіаку Рак, як надійних співробітників і керівників. А ось домашній побут їм ніяк не піддається. Вони важко вибудовують взаємини з дітьми. Всі нюанси виховних методик для них так і залишаються незрозумілою системою. А обранці часто страждають від недбалого до себе ставлення.

Любов і Сумісність

Ваша емоційна життя схожа на злети і падіння на американських гірках. У близьких стосунках ви можете бути спокійним і розуміючим, а через секунду — пристрасним, вибуховим і вимогливим. Ви вмієте захищати своїх улюблених і виступаєте на їх стороні, якщо хтось проявляє по відношенню до них несправедливість.

Рак — це єдиний знак, здатна в тій або іншій мірі знайти взаєморозуміння з усіма знаками зодіаку, але особливе щастя знаходить зі Скорпіоном, Дівою, Козерогом, Рибами.При певних компромісів є шанс побудувати відносини з Козерогом, Стрільцем і Левом. Найневдаліші спілки — з Овнами, Близнюками, Раками, Стрільцями та Водоліями.

Робота і Кар’єра

Подвійність натури виявляється і в роботі. Найчастіше Раки, народжені 28 червня, не обмежуються однією професією, як мінімум, їх дві, і вони здатні досягти успіху в обох. Щодо кар’єри Раки діють наполегливо і послідовно, але не дуже налаштовані шукати підтримки у інших. Вони воліють дертися вгору службовими сходами самостійно. Якщо в якості професійної стежини вони виберуть психологію, то зуміють домогтися визнання своїх заслуг. Дійсно, ці Раки вміють викликати людину на відвертість, тим більше давати корисні поради.

Здоров’я і Хвороби

Народжені 28 червня люблять поїсти, і тому перед ними завжди стоїть проблема зайвої ваги. Будучи людьми яскравими і жизнелюбивыми, вони розглядають будь-яке застілля як подія, фокусуючи свою увагу на смакових якостях їжі і компанії, а зовсім не на поживних і здорових якостях їжі. Це може викликати цілий ряд проблем, пов’язаних з травленням, в тому числі захворювання шлунка, печінки, жовчного міхура, кишечника. Народжені в цей день володіють підвищеною сприйнятливістю до медикаментів, тому їм не варто займатися самолікуванням. І звичайно, вкрай бажано для них значне обмеження спиртного. Народженим 28 червня можна порекомендувати регулярні фізичні вправи на свіжому повітрі, а не в ліжку, як вони воліють це робити.

Доля і Удача

В цей день народжуються цілеспрямовані, вольові, мужні і наполегливі люди. Вони вперто йдуть до намічених цілей, терпляче долаючи будь-які перешкоди. Володіють здатністю впливати на людей, красномовні. Використовуючи ці переваги, легко вміють домовлятися з будь-якою людиною. Володіють стійким, твердим характером, який допомагає впоратися з життєвими труднощами. Народжені в цей день зазвичай щасливі в матеріальному плані. Маючи чудових партнерів, вони здатні реалізувати самі сміливі проекти і плани.

Поради Ракам, Народженим 28 Червня

Поради для Раків, народилися 28 червня: Приділяйте більше уваги своїм близьким. І діти, і ваша друга половинка не заслуговують такого прохолодного ставлення з вашого боку. Якщо говорити про радах особисто їм, то слід зазначити: менше іронії – побільше почуттів. Цим Ракам не завадить повчитися коректності, щоб не ображати людей. Іноді краще промовчати, ніж налаштувати людини проти себе зайвою самовпевненістю і досвідченістю.


Залишити відгук