Щур і Дракон Сумісність

Згідно з гороскопом сумісності Щури, це хороший союз. Щура дуже збуджує і надає їй впевненість чудовий Дракон. Вона віддає йому всі, тому що він розумний і проникливий. Тільки щоб залучити Дракона, вона може зробити неймовірні дурниці. Але безмежно віддано Дракон скромному гризуна?

Напевно, не завжди. Дракон дуже влюбливий. І коли у нього розгорається нова пристрасть, він просто іноді забуває про колишньою. Але Дракон обожнює, щоб його обожнювали і їм захоплювалися. Любов Щури — це просто бальзам для його душі, тому їх пов’язує не тільки почуття любові, але і прекрасна дружба, вони чудово доповнюють один одного. Щур віддано розчищає шлях своєму коханому, знищуючи все на своєму шляху. Вона щаслива своєю таємницею роллю.

<-IMAGES->

У цьому поєднанні знаків чоловік Щур буде змушений брати на себе багато побутові справи. Він добре організований для щоденної рутинної роботи і в загальному-то охоче за неї візьметься. Жінка Дракон буде виступати швидше як натхненниця, муза, людина, яка буде створювати свято і привносити в сімейне життя яскравість емоцій, новизну і перспективу.

Звичайно, їй вистачить сил і на виконання свого материнського обов’язку. Просто вона не надає особливого значення побуті і не живе ним. Для неї важливіше реалізація свого творчого потенціалу, своїх бажань і інтересів. Сім’я для неї має важливе значення і не треба думати, ніби вона занадто легковажна і поверхнева — ні, це — не так. Вона із задоволенням підтримає чоловіка, знайде чим зайняти дітей, щоб розвинути в них вроджені таланти.

Гороскоп сумісності в такій парі теж має хороший потенціал. Чоловік Дракон для жінки Пацюка може виявитися майже ідеальним. Вона розгледить в ньому внутрішню свободу і талант жити творчо. Він уміє привнести у будь-яку роботу свою душу і рідко сумує. Його не треба умовляти, направляти і йому не треба вказувати що, коли і як робити. Він сам точно знає як досягти успіху в будь-якій справі. Активний, люблячий, яскравий чоловік Дракон поведе за собою жінку Щура і дасть їй можливість жити комфортним життям — тієї, яка її повністю влаштує.


Залишити відгук