Щур і Собака Сумісність

Щур вміє розпізнати природу занепокоєння Собаки. І це зрозуміло, адже Собака пильно звикла охороняти свою територію, бо вона дещо побоюється таємничості Щури. Але в загальному—то вони переносять один одного, це два скромних спільника, які виходять лише по ночах і не вміють — вступати в розмову з першим зустрічним.

Цей союз існує завдяки своїй таємничості та впевненості в майбутньому. Після деякого знайомства вони починають довіряти один одному, адже Собака дуже вірна, а для Щура це найголовніше. У разі неприємностей обидва вміють за себе постояти. Згідно з гороскопом сумісності Щури, цей союз рекомендований як для любові, так і для бізнесу.

<-IMAGES->

Для чоловіка Щури така жінка може виявитися занадто великою спокусою в житті. Вона сексуальна, приваблива і дуже мила. Щоб відчувати себе щасливою, їй необхідно заохочення і підтримка партнера, його увагу. На жаль чоловік цього року не завжди готовий все це надати. Він імпульсивний і сильніше орієнтується на себе, на свій психологічний комфорт. Взагалі, він дуже зайнятий справами.

Жінка Собака може вирішити, що цей чоловік занадто мало їй дає і, можливо, вирішить припинити відносини. Однак, щоб порвати з ним ось так одним днем, їй доведеться підтягнути всі свої внутрішні резерви. Собака не така рішуча і часто сумнівається не тільки в своїх здібностях, але і в подальші перспективи з ким-небудь іншим. Віддана жінка Собака буде довго збиратися з силами і може взагалі залишити цю думка — піти. З цього моменту вона буде намагатися пристосуватися до чоловіка Щура.

У цьому поєднанні знаків ситуація більш сприятлива, оскільки діяльність жінки, її жвавість і заповзятливість, при цьому, розуміння поточного моменту і впевненість у собі дають значне відчуття стабільності, захисту від негод. Жінка-Пацюк, як б страхує чоловіка і зміцнює його віру в себе. Йому дійсно потрібно більш сильний партнер, який буде акуратно направляти його дії.

Жінці такий розклад, зазвичай, по душі. Вона не лише здатна активізувати такого чоловіка, але при цьому зберегти до нього повагу і любов, до того ж з ним вона реалізує свої амбіції і бажання трохи покерувати. У цьому любовному союзі більше плюсів, ніж мінусів. Прогноз для любовних та шлюбних відносин в такій парі досить сприятливий.


Залишити відгук