Щур Сумісність

Людей, що народилися в роки Пацюка, відрізняють шарм і приваблива зовнішність. Це люди ощадливі, хоча можуть бути щедрими по відношенню до тих, кого люблять, хто їм симпатичний. Для них характерне поєднання сили і елегантності. Їх зовнішня спокій і приваблива веселість — лише приманка для жертви. Більш тривале спілкування з ними дозволяє помітити їх внутрішнє занепокоєння, напруження, прагнення до агресивних дій.

Щур не переносить самотності і легко впадає в депресію, якщо в силу яких-небудь причин опиняється в ізоляції. Однак, незважаючи на те, що вона екстраверт, Щур нікого не пускає у свій внутрішній світ. Народжені під цим знаком, відрізняються дуже турботливим ставленням до батьків. Взагалі, вони прив’язані до сім’ї і зроблять все заради її благополуччя.

Жінки-Щури. Оскільки Щур постійно тривожиться про своє майбутнє, в ній яскраво виражений інстинкт накопичення, що не завжди потрібно. Її навіть можна зустріти на розпродажі де вона завзято скуповує все підряд у надії провернути вигідну справу. В житті сімейної вона також воліє матеріальне благополуччя і відсутність жорсткого контролю. При її раціональному мисленні, дає відчуття влади, було б нерозумно ставити себе інакше. Щур — втілена сексуальність. Відкрита та приваблива, вона завжди є об’єктом загального обожнювання. Вона метка і дружелюбна, і у неї завжди багато друзів (ще більше — шанувальників). Ця жінка — прекрасна господиня. Вона уважно ставиться до свого будинку і дуже турботлива з рідними.

Чоловіки-Щури. Як і жінка, чоловік-Пацюк — відкритий і доброзичливий. Любов часто захоплює його настільки, що ні про що інше думати він вже не може. Таке «управління» любов’ю призводить до безлічі романів, проте воно ж здатне привести і до більш серйозних відносин, а далі — до укладення шлюбу.

Щур і Щур: Дуже ніжне ставлення один до одного буде у двох Щурів, правда, з часом такий союз може набриднути — надто вже вони схожі.

Щур і Бик: Добре буде і з Биком: він заспокоїть і дарує відчуття безпеки.

Щур і Тигр: За умови компромісу можливі відносини з Тигром. І тому, і іншому слід обмежити зв’язку з світом, переглянути свої плани. Щур звикла жити, спокійно заробляючи гроші, якісь глобальні питання навряд чи їй цікаві, Тигра це буде дратувати.

Щур і Кролик: Не варто обманюватися м’якістю Кролика — союзу з ним краще уникнути.

Щур і Дракон: Цілком вдало складуться відносини з Драконом, який здатний дати Щура силу, сам же отримає критичний розум партнера.

Щур і Змія: Можливий союз зі Змією, але, якщо перша буде майже щаслива, її партнер навряд чи: Змії, як правило, легковажні, а Щура це дуже сильно образить.

Щур і Кінь: Чоловіка, народженого під цим знаком, не варто пов’язувати своє життя з Вогненною Конем: цей шлюб загрожує катастрофою.

Щур і Коза: Якщо Коза зрозуміє, скільки грошей у Пацюка, вона відразу ж прибіжить до неї. Козі буде спокійно, комфортно, добре. Однак Щур навряд чи буде терпіти поведінку зніженого примхливого партнера. Довгими ці відносини не назвеш.

Щур і Мавпа: Мавпа, мабуть, теж підійде Щура, оскільки зможе її зачарувати, — навіть якщо просто посміється над нею. Закохана Щур буде прощати все, а Мавпі поруч з нею цілком затишно.

Щур і Півень: Союз з Півнем можливий, тільки якщо Щур по-справжньому закохана, дуже вже різні партнери: один заробляє, інший витрачає, причому з вражаючою швидкістю. Цей фактор буде вирішальним, оскільки Щур дуже трепетно ставиться до грошей. Однак якщо Щур все-таки любить, можливо, вона буде терпіти…

Щур і Собака: Ідеалістка Собака теж може бути якийсь час поруч з Пацюком, але тут, мабуть, більше задоволення отримає перша, вона буде насолоджуватися не тільки розумними бесідами з партнером, а й матеріальними можливостями. У відповідь на це Щур буде мати вірність і відданість Собаки.

Щур і Кабан: Чудовими будуть відносини з Кабаном. У нього чудовий характер, і потім, партнери так схожі — розумні і вміють заробляти. Прекрасний союз.


Залишити відгук