Кролик і Тигр Сумісність

Ці два знаки мають дуже багато схожих рис. Обидва знака люблять поживитись. У всіх відношеннях це прекрасні комерсанти, але при цьому вони хочуть зберегти почуття свободи. Згідно з гороскопом сумісності Кролика, вони обидва люблять подорожувати, а потім погрітися біля сімейного вогнища. Це два незалежних тварин, яких не потрібно намагатися захистити чотирма стінами. Але Кролик не веде себе так ризиковано, як Тигр, і більше думає про власну безпеку.

В даному союзі краще, якщо Кролик буде займати другі позиції. Тигр повинен заробляти на життя, а Кролик краще нехай займеться організацією комфорту. В даному випадку Кролик повинен стати невеликим стримуючим фактором для свого нерозважливого партнера. Тигра напевно буде дратувати обачність Кролика, який почне контролювати Тигра. Це може породити сварки, але все одно останнє слово залишається за дипломатом.

<-IMAGES->

Сумісність чоловік Кролик і жінка Тигр досить хороша, однак відмінності в темпераментах можуть спровокувати певні розбіжності. Жінка Тигр здасться йому занадто емоційною і імпульсивною. Вона просто фонтан емоцій, готова оточити коханого чоловіка своєю пристрастю і любов’ю, але натомість неодмінно зажадає відповіді уваги.

Проблеми можуть виникнути, якщо жінка Тигр відчує, що їй недостатньо уваги і зрозуміє, що чоловік Кролик дає їй мало любові, а їй треба її багато, вона відчує себе ображеною і образиться. Чоловік Кролик зовсім не відрізняється імпульсивністю, тому перш ніж з головою зануритися в ці відносини він довго розмірковує, він уважний і обережний навіть у дрібницях.

Дівчина Тигр, досить незалежна і уперта натура, вона не бажає слухати застережень і звикла робити все по-своєму. Тому тривалі міркування чоловіка сприйме, як слабкість і страх. Якщо вони хочуть, щоб відносини розвивалися, їм обом слід бути терпиміше. Жінка Тигр повинна навчитися спокійно вислуховувати думку партнера, при цьому вона не зобов’язана діяти саме так, як він говорить. Чоловік Кролик у свою чергу повинен навчитися ризикувати і робити те, що подобається без оглядки на думку оточуючих.

Чоловік Тигр буде тільки радий турботу про себе з боку жінки Кролик, йому дуже імпонує її вміння створити побутовий комфорт, привести в порядок домашню техніку, приготувати щось дійсно смачне. Дівчина Кролик — ніжна і ласкава партнерка, особливо в періоди отримання задоволення від життя і відчуття внутрішньої гармонії. Крім того, вона цікава інтелектуально розвинений співрозмовник для чоловіка Тигра, цінує красу і є витонченою і доброю натурою. Жінка Кролик зацікавиться чоловіком Тигром, як енергійним і дозволяє собі свободу самовираження людиною, що володіє широким горизонтом сприйняття.

Найкращий варіант розвитку відносин: коли жінка Кролик буде спокійно і з задоволенням займатися сім’єю і домом, а чоловік Тигр стане добувачем, сильною і вільною людиною, який просувається у зовнішній діяльності та дбати про свою сім’ю.


Залишити відгук