Кролик і Півень Сумісність

Згідно з гороскопом сумісності Кролика, це дуже дивний і небезпечний союз, який може закінчитися бійкою, будь це любов, дружба або робота. Навіть терплячий Кролик не може витримати вертлявого Півня. У перший час його будуть бавити недоладні вчинки строкатого партнера, але потім це стає нав’язливим. Тоді терпіння Кролика добігає кінця і він починає сердитися. Півень може довести буквально до сказу, тоді Кролик втрачає контроль і бажає обскубти пір’я Півня.

Півень абсолютно не має поганих намірів і тому вважатиме Кролика просто злим. І в даному випадку він виявиться прав. Якщо ж чоловік — Кролик, то він постарається привчити жінку-Півня до ролі слухняною господині. Але цю роль вона не зможе зіграти до кінця. Тільки він вийде за поріг, вона обов’язково полетить у вікно. Але якщо чоловік народився в рік Півня, жінка-Кролик просто загрызет його своєю критикою.

<-IMAGES->

В цій парі можливо досягти якогось стабільного положення. Жінка Півень більш адаптована для життя з чоловіком Кроликом. Так, і ролі обох цілком визначені і правильні. Чоловік спокійніше і стабільніше, він стурбований фінансовими питаннями і знає безліч способів заробити, щоб його сім’я ні в чому не потребувала.

Жінка може будувати свої фантастичні плани, якщо вони стосуються побутових справ і своєї реалізації в професії. Вона вміє бути корисною своїй родині, турботливої й уважної. Жінка Півень — захисниця дітей і чоловіка від будь-яких посягань іззовні! Чоловік Кролик для жінки Півня — теж непоганий кандидат саме в чоловіки, тому що він — творчо обдарована реаліст. Він буде доповнювати жінку Півня.

Складне поєднання знаків для тривалих стосунків і шлюбу. Жінка Кролик зовсім загубиться поруч з чоловіком Півнем. Її відчуття комфорту та впевненості буде підірвано, якщо, звичайно, чоловік не виявиться поступливим і серйозним, відповідальним. Взагалі, з порядком у нього все нормально, але його критичність, пристрасть висловлюватися коли треба і коли — ні, теж нервує жінку Кролика.

Але, найголовніше, чоловік Півень потребує деякому керівництві з боку сильної жінки, а жінка Кролик — зовсім інший типаж. Вона просто не захоче давати йому поради і створювати разом з ним матеріальну базу для спільного життя. Чоловік Півень — не герой її роману.

Це — загальна картина, яка не може розкрити багатьох інших сторін життя. Тому, кожна окрема пара повинна самостійно розвивати свої відносини і менше піддаватися паніці з приводу своєї «несумісності». Життя багатогранне і тим цікава, що непередбачувана… Ви можете стати винятком з правил!


Залишити відгук