Кролик і Щур Сумісність

Кролики не виносять напруженості. Вони створені для спокою та безпеки і абсолютно не терплять екстремальних ситуацій. Щур вважає, що Кролик бажає її перехитрити. Але в цьому вона повністю помиляється, так як їхні сили рівні. Швидше, у них глибокі внутрішні суперечності. І Кролик зовсім не бачить, що Пацюк — це яке сумнівається і неврівноважена істота.

Це відбувається з-за того, що Щур прекрасна актриса і в глибині душі сміється над невдалим Кроликом. Щури створені для ризику, а Кролики бояться розгубити свою шерсть. Згідно з гороскопом сумісності Кролика, емоційно їм дуже важко пристосовуватися один до одного, але в дружбі їм немає рівних.

<-IMAGES->

Сумісність чоловік Кролик і жінка Щур будуватися на умінні знайти компроміс і домовиться. На початку відносин між людьми цих знаків все складатиметься досить легко, партнери добре розуміють один одного і поважають. Швидше за все, у них не виникне занадто бурхливої любовної пристрасті, зате завжди буде присутній дружелюбність і уважність. Жінка Кролик, як правило, спочатку проявляє м’якість і не конфліктує, володіють спокійним характером.

Чоловік Кролик буде задоволений м’яким характером своєї партнерки і відчує власне лідерство у відносинах. Так і повинно бути, щоб чоловік виконував домінуючу роль і вів жінку до наміченої мети, а вона буде слідувати йому і коригувати плани за допомогою своєї жіночої мудрості. Чоловік Кролик може стати надійним партнером і опорою для цієї жінки, найголовніше спочатку домовитися про гроші і про врегулювання фінансових питань, щоб уникнути конфліктів на цьому ґрунті. Дівчина Щур потребує підтримки, і вона її отримає в союзі з Кроликом.

Нехай вони не схожі за характером, але однакові цінності здатні їх зблизити і стати кращою основою для майбутнього. Завдяки своїм недолікам вони стануть щасливою парою, в якій обидва партнери розвиваються і допомагають в цьому один одному. Найбільш проблематичне це розбіжність образів життя – чоловік Кролик воліє тихе життя в сім’ї, а жінка Щур просто потребує постійних змінах і пригоди. Тут доведеться шукати компромісне рішення, так щоб обом було добре.

Сумісність жінка Кролик і чоловік Щур будуватися досить цікаво і легко, незважаючи на те, що спочатку може і не виникнути надто бурхлива пристрасть, зате завжди в їх відносинах будуть присутні дружелюбність і повагу. Дівчина Кролик схильна проявляти м’якість і не йде на конфлікт до тих пір, поки не вивчить достатньо свого партнера.

Чоловік Щур може сприйняти м’якість характеру своєї дівчини, як слабкість і тоді він спробує захопити владу в їх союзі. Бажання домінувати може далеко завести цього чоловіка і тоді він почне проявляти агресію, норовливість і взбалмошность, що насправді зробить його вразливим. Кролик, звичайно, буде закривати очі на деякі особливості Щури, однак для цього їм необхідно насамперед врегулювати загальні фінанси і тоді цей чоловік стане не тільки корисним, але і надійним. А дівчина Кролик потребує підтримки.

Жінка Кролик також може сприймати чоловіка Щура в дещо спотвореному вигляді. Вона відразу відчує певну перевагу, але це зовсім не означає, що чоловік Щур буде підкаблучником. Їй не варто тиснути на нього використовуючи слабкі сторони, адже Пацюк має сильно збудливою нервовою системою і хоче проводити час зі своєю обраницею, як відпочинок, а не в напружених суперечках. В іншому випадку він втратить смак до життя, що зробить його нудним і нецікавим.

Партнери мають різні цінності та відмінні темпераменти. Але якщо у них насправді є глибокі почуття один до одного, вони можуть створити щасливі відносини, так як здатні доповнити один одного. Адже ким би був, якби у нього не було мишки Джеррі?


Залишити відгук