Кролик і Кролик Сумісність

Такі партнери можуть зрозуміти один одного, так як обидва прагнуть до гармонії. Вони не стануть сперечатися один з одним, припиняючи будь-які тертя. Вони прекрасно ладять. Напевно, в цьому союзі швидше бракує динамізму.

Згідно з гороскопом сумісності Кролика, оі будуть спокійно жити пліч-о-пліч, і, можливо, дуже довго. Але якщо один з них занадто честолюбний, то можливе нерозуміння. Але, як правило, у своєму житті ця пара схожа на ідеальну родину. У них в будинку створюється враження, що ви перебуваєте в затишному, мирному куточку.

Коли чоловік і жінка знаходяться на однаковому рівні розвитку, їм просто домовлятися, але важко рухатися вперед — їх все влаштовує в тому вигляді, як це є. Вони не хочуть щось змінювати на краще. Це — і добре, і погано. Добре, тому що немає приводу для докорів і роздратування. А погано, тому, що будь-який шлюб передбачає навчання партнерів, коли щось треба переглядати в собі і йти вгору по сходах життєвого досвіду. А який тут може бути досвід, якщо обидва будь діяльності воліють полежати на дивані, наприклад.

Млявість і відсутність мотивів нерідко приводять до ситуації «стоячого болота» в сім’ї двох Кроликів, а в такому болоті починаються процеси гниття і розкладання, загалом, хорошого мало і перспектив ніяких. Звичайно, все дуже індивідуально, але в такому перебільшеному описі чимало правди — суті таких відносин. І не будемо забувати, що будь-яка людина — господар своєї долі і завжди може багато чого в ній змінити по своєму бажанню. Потрібен імпульс, ковток свіжого повітря для польоту душі — ось тоді людина знову знаходить «крила» і живе цікавим життям.

Залишається додати, що для чоловіка Кролика такий союз більш вигідним, ніж для жінки цього ж знака. Її роль у цьому союзі стає розділеної на двох. Чоловік Кролик сам може приготувати обід, сходити в магазин і зробити прибирання, причому, з задоволенням! Що ж залишається жінці? Вести бізнес? Навряд чи вона захоче самостійної роботи, та так, щоб постійно перебувати на «передовій». Кролик — не боєць, а компаньйон, партнер — як завгодно, але не лідер і не повновладний господар. Чоловікові й жінці Кроликам потрібно розмежувати сфери свого впливу, щоб обидва відчували себе потрібними і корисними не тільки один одному, але і суспільству.


Залишити відгук