Кролик і Кабан Сумісність

Згідно з гороскопом сумісності Кролика, це найкращий союз з усіх комбінацій. Вони поважають один одного, так як цінують позитивні якості, яких у них хоч відбавляй. Іноді Кабан бажає побути на самоті, і Кролик не стане робити з цього трагедію, він уміє пристосовуватися і звик догоджати своєму партнерові. Весь вільний час Кролик використовує на благоустрій будинку.

Обидва постараються уникнути всього, що може перешкодити їх сімейному благополуччю. Кролик допоможе Кабану уникнути необдуманих вчинків. Вони будуть їх вчасно попереджати. Але в будь-якому союзі не виключені недоліки. Кабан занадто чуттєвий, а Кролик стриманий і навіть в самих пристрасних ситуаціях не скидає із себе завісу скромності, що дуже розсмішить Кабана, а Кролик може не зрозуміти причини сміху.

Чоловік Кролик може порахувати жінку Кабана надто чутливою і простакуватою. Проте, він швидко змінить свою думку, коли дізнається її ближче. Звільнивши сприйняття від усього зайвого, він побачить чесність і порядність жінки Кабана, її благородство і внутрішню свободу. При цьому, вона не буде хизуватися своїми достоїнствами і покаже, що при всій складності нинішньої життя, можна жити дуже просто і щасливо, легко і радісно.

Вона — чуйна і ніжна, при цьому активна і здатна на багато чого жінка. Їй сміливо можна довірити турботу про сім’ї і будинку. Серцева, ніколи не сумувати і при цьому завжди різна, жінка Кабан — одна з найбільш підходящих кандидатур для вступу в шлюб з чоловіком Кроликом.

Особливість цього союзу полягає в здатності чоловіка жити стабільної життям з подачі жінки. Чим спокійніше і врівноваженішими виявиться чоловік Кабан, тим швидше складуться його стосунки з жінкою Кроликом. Однак, в житті такий союз — явище досить рідкісне.

Справа в тому, що чоловік Кабан найчастіше постає в ролі «вільного художника» або, простіше кажучи, легковажного, непостійного і вічно незадоволеного чоловіка. Часті творчі пориви і емоційні сплески можуть виявитися для жінки Кролика справжнім випробуванням. Вона — дама прагматична по частині пошуку стабільного і перспективного нареченого. Її можна зрозуміти — вона сподівається на чоловіка, тому що просто не пристосований до самостійного життя — не почуває вона в собі потужного потенціалу і життєвих сил!

На жаль, чоловік Кабан може тільки здаватися сильним і відповідальним. Насправді він теж потребує підтримки і напрямку. Самостійно він не надто активний, тому що витрачає багато сил на боротьбу з самим собою. Якщо жінка побачить можливість розвинути в чоловікові самодостатність і погодиться чекати благополуччя деякий час, він може стати її чоловіком.


Залишити відгук