Кролик і Бик Сумісність

Це ідеальний союз. Кролику потрібна безпека і гармонія, які йому може дати тільки союз з Волом. Кролик — потенційний Дон Жуан, але якщо подивитися глибше, то в ньому можна розгледіти риси Сім’янина, люблячого свій будинок. Вол вміє виявляти вірність такого типу людей, але він не може залишити свою підозрілість. У всякому разі, шпигувати він ніколи в житті не буде. Обидва бояться життєвих змін, тому свій будинок вони вважають фортецею.

Згідно з гороскопом сумісності Кролика, краще, якщо в цьому союзі активну сторону взяв на себе Вол, тому що він більше підходить до ролі борця. А Кролик проявить максимум дипломатії, щоб згладити всі гострі кути делікатних ситуацій. Єдине, що не може сподобатися Волу, це розмитість і завуальованість відповідей Кролика. У цьому випадку Кролик повинен бути більш рішучим і впевненим у собі. Всі інші труднощі Вол вирішить сам. Цей союз прекрасний для любові, але не для бізнесу, бо обидва не люблять ризикувати і їм знадобиться третій.

<-IMAGES->

Союз чоловіка Кролика і жінки Бика може скластися досить вдало, якщо вона навчиться йому довіряти. Безумовно, цей чоловік не тільки дипломатичний, але разом з тим і дуже привабливий для представниць прекрасної статі. Він легко зачарує неприступну і серйозну дівчину Бика і не тільки її. Навряд чи їй сподобатися ця риса його характеру, тому підозри і сумніви будуть терзати її протягом довгого часу. Але чоловік Кролик здатний довести необгрунтованість цих підозр, якщо стане приділяти своїй коханій більше часу, ніж усім іншим.

Якщо ж чоловік Кролик не подбати про те, щоб розвіяти підозри своєї коханої, швидше за все, вони розлучаться. Адже жодна жінка не захоче жити в постійних сумнівах, навіть така терпляча, як Бик. Проте відчувши підтримку і віру, які надає своєму чоловікові дівчина Бик у відносинах, навряд чи він захоче поміняти їх на швидкоплинні захоплення. Крім того, як для неї, так і для нього важливо, щоб будинок залишався фортецею і опорою і заради цього вони зможуть постаратися.

Жінка Кролик і чоловік Бик добре сходяться в житті. Кролик завжди буде вірно слідувати за своїм чоловіком і підтримувати його у всіх починаннях. Чоловік Бик дуже ніжний по відношенню до жінки, якій довіряє і намагається її зрозуміти. І він, і вона люблять дітей і поважають один одного. Вони здатні разом створити чудову сім’ю, без недомовок і докорів.

протягом життя жінка Кролик не залишає свого чоловіка, як би важко їм не було. Чоловік Бик, можливо, визнає її надто спокійною і легковажною, однак саме завдяки цим якостям вона створює в будинку затишок і атмосферу відпочинку, якими так хочеться насолодитися після важкого трудового дня.


Залишити відгук