День Народження 27 Червня: Знак Зодіаку — Рак

Раки, народжені 27 червня, володіють високим ступенем духовної свідомості, що дозволяє їм розуміти біль і проблеми оточуючих. Таке співчуття змушує вас виступати на захист тих, хто не може захистити себе сам. Природжений борець за права знедолених, ви не терпите несправедливості і нерівності. Якщо виникають проблеми, ви надягаєте обладунки і вступаєте в бійку. Запальний темперамент часто змушує вас діяти імпульсивно, не замислюючись про наслідки. У цьому випадку ви можете бути настільки захоплені своїми піднесеними ідеалами, що ваш позитивний потенціал розтринькати на безцільні дії.

Народжені 27 червня свято вірять в те, що успіх нападу неможливий без правильно вибудуваної оборони. Ці люди надзвичайно стурбовані недоторканністю свого особистого володіння (будь то сім’я або персональний бізнес). Вони наважуються на ризиковані заходи, лише переконавшись у тому, що їх лежбище знаходиться в повній безпеці. З того моменту, як запалюється їх дороговказна зірка, вони кидають всі сили на досягнення поставленої мети, і вже ніщо не може змусити їх відхилитися від обраного курсу. Таким чином, народжені 27 червня безсумнівно належать до розряду наполегливих і рішучих особистостей. Як правило, виняткова цілеспрямованість народжених 27 червня підкріплюється суворим кодексом честі і моральних переконань. Ці люди переконані у власній непогрішності і рідко вдаються сумнівів у правоті своїх діянь.

Завдання, які вони ставлять перед собою, не можна назвати вселенськими, вони скоріше мають персональну забарвлення, однак у народжених 27 червня чудово розвинений дух суперництва, і вони з азартом борються з конкурентами або противниками. І все ж це загрожує придбанням ворогів, які перешкоджають досягненню прогресу або, того гірше, сокрушающих їх. Філософія і підхід до життя, сповідувані народженими 27 червня, не визнають поразки. Безсумнівно, такої впевненості є свої переваги, проте виникає небезпека перетворення в упертих людей, не бажаючих прийняти гірку правду, одержимих власною ідефіксом. Коли оточуючі виявляють протест проти подібної позиції або, що ще гірше, обрушуються на тих, хто народився в цей день, з різкою критикою, останні губляться, замикаються в собі, відходячи на заздалегідь підготовлені оборонні рубежі.

Знак Зодіаку 27 Червня — Рак

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку зарахований до водяним знакам, які мають сумлінністю, памятливостью, таємничістю, делікатністю.

Планета Управитель: Місяць. Відповідає за дбайливість, адаптованість. Місяць — покровитель для постачальників, завгоспів, письменників, кухарів. Планета у вигнанні – Сатурн. Відповідальна за невміння абстрагуватися від емоцій, м’який характер.

27 червня – день, що знаходиться під знаком Раку, тому цілеспрямованість народженим в цей день, що називається, на роду написано. При цьому їх моральний статус важко похитнути: консервативний погляд на речі у них в крові. Слідуючи своїм твердим принципам, ці Раки часто наживають собі ворогів. Не всім подобається їх принциповість, тим більше що, впевнені в чим-небудь, вони непохитні до впертості. Ось чому люди, що народжені 27 червня, переживають критику в свою сторону дуже болісно. Вони зберігають свій будинок і світ, створений їхніми руками, всіляко дбають про особистої недоторканності і ніколи не ризикують благополуччям своїх близьких заради сумнівної авантюри. Незалежні і привабливі, емоційні і дбайливі, комунікабельні і хазяйновиті – відмінний набір людських якостей, якими володіють люди, народжені 27 червня.

Однією з основних характеристик народжених 27 червня можна вважати їх непереборне бажання захистити і убезпечити не тільки себе, але і свою сім’ю, друзів або близьких по духу людей. Однак іноді народжені 27 червня виявляють надмірну агресивність стосовно інших. У самому справі, їх вміння вправно маневрувати між нападом і обороною залишається лише позаздрити. Будучи людьми глибоко відданими своїм ідеям, народжені 27 червня демонструють блискучі здібності в області торгівлі. Вони можуть запросто продавати лід ескімосів і макарони — італійцям. Одного разу сформулювавши для себе принципи і мораль, визначивши чіткі життєві орієнтири, вони стають одержимі бажанням переконати в правильності своїх суджень.

У вищій мірі чутливі індивідууми, народжені 27 червня, чуйні до переживань інших. Проте оточуючі рідко відповідають їм взаємністю, вважаючи, що такі впевнені в собі і непохитні натури зовсім не потребують співчуття і співчуття. Шлях до вищої духовності для народжених 27 червня довгий і важкий. Можливо, тільки після потрясіння і досягнення скільки-небудь значного успіху у них з’явиться шанс зробити перепочинок і зайнятися переосмисленням пройденого. На щастя, вони всі залишаються відкритими для змін і духовного зростання.

Чоловік Рак — народився 27 Червня

Чоловіки, народжені 27 червня — володіють наступними властивостями: такий кавалер — галантний, турботливий, розуміючий, емоційний. Чоловік-Рак цінує відданість і безмежну любов, що межує з нездоровим обожнюванням, при цьому йому важлива роль лідера у відносинах. Складним аспектом відносин з Чоловіком-Рак стане пошук необхідного балансу — при всій егоїстичної любові до домінування він швидко втратить інтерес до жінки без індивідуальності.

Жінка Рак — народилася 27 Червня

Жінки, чия дата народження припадає на 27 червня, виділяються особливими рисами: така дама — природна, м’яка, емоційна. У любові жінка-Рак — одержима, відчайдушна, непередбачувана і втрачає контроль. Вона надає величезне значення чуттєвим задоволенням, але соромиться своєї слабкості і ховається за напускною холодністю.

День Народження 27 Червня

Люди, що з’явилися на світ 27 червня, відносяться до Раку за знаком зодіаку. Великі любителі сперечатися. Азарт захльостує їх з головою, і не в їх правилах розбиратися хто насправді правий. Головною метою будь-якого спору є перемога над опонентом. Боротьба з конкурентами в будь-якій галузі займає у народжених 27 червня знак зодіаку Рак, більшу частину життєвих сил і енергії. Поглиблення в цей процес позбавляє їх можливості і часу на особистісне зростання та розвиток. У підсумку вони оточують себе недоброзичливцями, чим значно ускладнюють собі життя.

Поразка не входить в плани раків, народжених 27 червня. Вони налаштовані виключно на досягнення успіху. Наполегливість у діях і рішучість викликає в оточуючих лише захоплення. Вони вміють, ставлячи перед собою грандіозні цілі, йти до неї, долаючи всі перешкоди, і при цьому зберігаючи благородне обличчя та керуючись правильними моральними засадами. Відмінною рисою, що народилися 27 червня знак зодіаку Рак, є рішучість і впевненість у правильності своїх вчинків. Все це дозволяє їм блискавично приймати рішення і отримувати в результаті очікуваний результат своїх дій. Для них не існує перепон на шляху до наміченої мети. А випали труднощі на шляху до неї зайвий раз послужать стимулом для більш завзятого і рішучого комплексу заходів на їх подолання.

Знак зодіаку характеризує народжених 27 червня, як людей, наділених волелюбністю і самостійністю у вирішенні будь-яких питань. Різного роду обмеження діють на них гнітюче. В такому випадку вони займають позицію незгоди і починають боротьбу з системою. Ці особи дуже важко піддаються управлінню. Особливо яскраво це проявляється в підлітковому віці в спробах рано втекти з-під контролю батьків. Особи, народжені 27 червня знак зодіаку Рак, володіють всіма якостями, які сприяють досягненню нескромного фінансового стану. Забезпеченість може бути гарантована тільки в разі ретельного підбору партнерів по бізнесу. Так як недоброзичливці можуть завдати непоправної шкоди.

Перш ніж вступити в суперечку, народились 27 червня, ретельно спланують методи контратаки. Тільки відчувши фортеця власної оборонної позиції, вони занурюються в протистояння з головою. Крім цього їх відрізняють власницькі нахили. Все, що їм належить, ретельно оберігається від стороннього втручання і поглядів. Це стосується не тільки матеріальних благ, але і сімейних цінностей. Зовнішній войовничий характер приховує під собою раниму і сентиментальну особистість. Це дуже чутливі натури, які з щирою увагою ставляться до почуттів небайдужих людей.

Поради для Раків, народжених 27 червня: Вашу щиру нелюбов до одноманітності і рутині можна легко подолати за допомогою подорожей. Пориньте у світ нових вражень – це дозволить вам не тільки відпочити і набратися сил для нових звершень, але і здорово урізноманітнює монотонність повсякденному житті.

Любов і Сумісність

У близьких стосунках ви обережні і вразливі, однак настільки віддані тим, кого любите, що готові віддати їм все зробити заради них що завгодно. Ви романтичні, сповнені співчуття і схильні закохуватися в ідеал, а не на живу людину. Якщо реальність не відповідає вашим очікуванням, ви глибоко розчаровуєтеся.

Рак — це єдиний знак, здатна в тій або іншій мірі знайти взаєморозуміння з усіма знаками зодіаку, але особливе щастя знаходить зі Скорпіоном, Дівою, Козерогом, Рибами.При певних компромісів є шанс побудувати відносини з Козерогом, Стрільцем і Левом. Найневдаліші спілки — з Овнами, Близнюками, Раками, Стрільцями та Водоліями.

Робота і Кар’єра

Все ж користь від впертості цих Раків є. В роботі вони йдуть до наміченої мети, не звертаючи і не лякаючись труднощів. Люди, що народилися 27 червня, дуже успішні в торгівлі. Напевно їх «свята віра» в те, що вони роблять, передається покупцям. Вимогливість до себе і твердий настрій на високий результат – якості, які допомагають цим Ракам займати п’єдестал пошани в спорті, отримувати нагороди за акторську майстерність і режисуру.

Здоров’я і Хвороби

Народжені 27 червня бувають надто суворі до себе. Більш розсудливі індивідууми прагнуть змінити таку позицію. Однак ті, хто упертий, ризикують накликати на себе різного роду недуги, пов’язані з внутрішнім дискомфортом, який виявляється у головних болях, болях у спині, артритах. Потрібно стежити за тим, щоб під впливом стресів не розвинулися такі хвороби, як гастрит, виразка шлунка. Народилася 27 червня особливо корисні фізичні вправи у вигляді йоги, тай-ши, плавання, які знижують напругу м’язів і знімають блокаду енергетичного потоку. Народилася 27 червня не рекомендується займатися змагальними видами спорту, якщо тільки мова не йде про професійні атлетах.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди, що володіють задиристим характером, любителі посперечатися. Деколи, відстоюючи свою думку, вони не замислюються про те, праві вони чи ні, бажання перемогти в суперечці переважує. Ці люди люблять свободу, незалежність, самостійність, вони болісно ставляться до будь-яких обмежень, з цієї причини рано йдуть з батьківського дому. Народжені в цей день люди люблять подорожувати, схильні до зміни місць. У фінансових справах щасливі, але їм необхідно проявляти обережність у виборі партнерів, щоб не втратити те, що мають.

Поради Ракам, Народженим 27 Червня

Люди, що народилися 27 червня, не страждають комплексом неповноцінності, але це не означає, що їм дозволено нехтувати принципами інших людей. Якщо вони будуть більш лояльні і уважні до думки оточуючих, то їх життя буде складатися сприятливо у всіх відносинах. Не варто нагнітати обстановку, бачачи, що всі навколо стають глухими і німими». Потрібно спробувати видихнути і подумати, як можна виправити ситуацію. Підсумок сподобається і Ракам, і їх опонентам.


Залишити відгук