Кролик і Мавпа Сумісність

Мавпа розумна і хитра, вміє вправно керувати ситуацією, але любить час від часу відпочивати від сімейних уз, розраховуючи на розуміння Кролика. Іноді, щоб вийти зі скрутного становища, Кролик стає хитрим. Не варто Мавпі радити Кролику стати більш гнучким і кмітливою, він в цьому абсолютно не потребує. Їхній союз може досягти неймовірної гармонії та інтимності, в якій не буде місця для інших.

Згідно з гороскопом сумісності Кролика, ці знаки дуже цікавляться один одним, у них не виникає бажання заводити партнера на стороні. У бізнесі між ними можуть виникнути непорозуміння, тому що Кролик не любить порушувати принципи, а Мавпа звикла до злих жартів і своєї дратівливістю може викликати скандал. Такі дії викличуть критику Кролика, що призведе до зайвих непорозумінь.

<-IMAGES->

Союз такого поєднання знаків буде триматися на терпінні чоловіки Кролика, його зацікавленості в інтелектуальному підживленню від жінки. Якщо вона навчитися тримати себе хоч в якихось рамках, ставитися до чоловіка і його побажань з повагою і тактовно, вони можуть скласти хорошу пару.

Вона повинна взяти на себе роль натхненника і берегині сімейного вогнища. Чим стійкіші виявиться жінка Мавпа, тим більше можливості їй утриматися поруч з чоловіком Кроликом. Він хоч і «гуляє сам по собі», тобто здатний самостійно вирішувати багато питань, що йому потрібна опора і надійний тил в особі серйозної відповідальної жінки.

Складність цього союзу бачиться в бажанні жінки прив’язати до себе чоловіка — все одно як! Жінка Кролик буде намагатися тиснути на чоловіка Мавпу різними способами, щоб домогтися від нього запевнень і виконання взятих на себе зобов’язань, якщо, звичайно, він у принципі давав обіцянки і хотів створювати сім’ю.

Якщо чоловік зацікавлений в жінці цього знака, він піде на розвиток відносин, але навряд чи жінка Кролик буде відчувати себе поряд з ним захищеною. Їм важко домовлятися, коли справа стосується загального побуту та щоденного сімейної рутини. Просто роман — явище перспективне і хвилююче, а шлюб потребує великої наполегливості. Якщо вона виявить свою волю без утиску прав чоловіки, їм вдасться відокремити головне від другорядного і прийти до спільного знаменника.


Залишити відгук