Кролик і Кінь Сумісність

Союз може вийти, Кролик безроздільно закохається в Коня, і ця любов зробить його більш м’яким.- На думку Коні, Кролик сентиментальний і романтичний, а її пристрасть і тепло здадуться йому бездоганними. Адже Кролик часто коливається, він не може виставляти напоказ свої переваги, тому він надасть можливість Коні зробити перший крок. Кінь зачарує Кролика, але подальше життя буде ускладнена, тому що Кінь схильна до зміни настроїв і може зопалу сказати кілька різких слів. У такій ситуації Кролик відчує себе винуватим і почне підлещуватися перед Конем.

Згідно з гороскопом сумісності Кролика, в такому випадку союз дуже корисний для обох, бо Кінь заспокоюється і надає динаміку Кролику. Він не повинен стримувати запопадливим подругу, коли вона захоче погратися на волі. Розумні поради партнера можуть здатися їй просто в’язницею.

<-IMAGES->

Складне поєднання знаків, непередбачуваний гороскоп пари. Спокійного життя тут швидше за все не буде, а чоловік Кролик, все-таки, іноді шукає самоти і налаштований на розмірене життя і тишу в буквальному сенсі цього слова. Він — філософ і естет, який бажає відчувати себе комфортно. Дім і сім’я для нього — тиха пристань. А жінка Кінь не дасть ніякого спокою у всіх аспектах і на всіх рівнях!

Залишається додати, що жінка Кінь рідко цікавиться домашнім господарством і взагалі не схильна «застрявати» в чотирьох стінах більше, ніж на добу. Їй потрібно блищати в суспільстві, показувати себе, подорожувати і знайомитися з людьми. Чоловік Кролик чи захоче скласти їй пару «на дальній дистанції». Пару-трійку виходів у світ він звичайно витримає, а потім йому просто це стане нецікаво.

Виняток може скласти союз, де жінка прийме умови чоловіки Кролика і стримає свій запал, направивши більше зусиль на турботи про чоловіка й дітей.

Гороскоп сумісності в цій парі більш оптимістичний, оскільки чоловік Кінь буде займатися, чим і належить займатися чоловіка — заробляти гроші, зустрічатися з друзями, організовувати пікніки і поїздки по цікавих місцях на вихідних. Чоловік Кінь може бути не виглядає надто надійним, але він зазвичай самодостатній і вміє себе правильно вести з жінкою Кроликом, виправдовуючи її очікування, але не потураючи її примх.

Звичайно, жінка захоче більше уваги від чоловіка Коня і домовитися з ним цілком можливо — він налаштований на діалог, але не завжди зрозумілий до кінця і залишає за собою право вирішувати, що і коли робити. Якщо жінка Кролик зрозуміє його особливості, оцінить кращі сторони, то їх спільне життя може виявитися цілком щасливою.


Залишити відгук