Кролик і Коза Сумісність

Згідно з гороскопом сумісності Кролика, це дуже вдалий союз, тому що обидва тяжіють до спокою. Коза може до всього звикнути за умови, що їй залишать свободу і Достатній простір для зовнішніх дій. Кролик дуже чутливий, але не дуже ревнивий. Він любить свій дім і може захистити кожного, хто потребує опори.

Кролику дуже подобається багата уява Кози, воно обов’язково допоможе йому вийти за рамки повсякденності, які іноді заважають йому. Серйозність Кролика і його наполегливість у роботі забезпечать їм спільний прожитковий мінімум. Союз може похитнутися тільки в тому випадку, якщо їх родину спіткає нещастя, втрата грошей або з’явиться недовіра один до одного. В результаті цих тривог Коза почне драматизувати ситуацію, і це може призвести до розлучення.

<-IMAGES->

В такому союзі добре себе буде почувати і чоловік Кролик і жінка Коза. Звичайно, вона, як і належить жінці, буде трохи навіженої і примхливою. Вона схильна витрачати гроші, а заробляти погодитися тільки на своїх умовах: їй потрібен короткий робочий день і так, щоб без перевтоми.

Їй більше до душі заняття домашніми справами, прогулянки по магазинах і можливість іноді бачитися з подругами — ось ідеальна картина життя для жінки Кози. Чоловік Кролик, звичайно, буде забезпечувати сім’ю і таке положення справ, напевно, влаштує обох…

Тут уже стосунки будуть складатися важче і вони доростуть до шлюбу — велике питання! А проблема в тому, що чоловік Коза всіма силами буде намагатися жити по-своєму і в свою користь. Добре, якщо він вже знайшов себе і задоволений своєю роботою — в цьому випадку з ним легше домовлятися і планувати спільне майбутнє. Якщо ж він не визначився або просто не розуміє для чого живе, нормальні відносини з ним побудувати дуже проблематично.

Жінка Кролик просто не захоче брати на себе більшу частину турбот про сім’ю і будинку. Вона сама не впевнена в собі, щоб підбадьорювати такого ж чоловіка з його жвавістю і рідкісної чутливістю. Їм буде складно виживати разом в цьому шаленому, шаленому світі… Зустрічаються, звичайно, і сильні характери обох знаків і тоді проблем набагато менше. У цьому випадку прогноз на тривалі відносини, на любов і шлюб буде більш сприятливим.


Залишити відгук