Кролик і Дракон Сумісність

Союз Кролика з Драконом можливий у тому разі, якщо глава сім’ї — Кролик. Кролик трохи філософ і здатна на самозречення. Але Дракон занадто темпераментен, і тому Кролику важко довго виносити запальчивого партнера. Кролик не може горіти, як багаття, тому після невеликих перемог він віддасть перевагу тривалий відпочинок. Він терплячий і згоден на компроміс, але він не любить, коли йому наступають на ноги, а Дракон обов’язково буде дратувати його.

Деякий час Кролик буде стоїчно виносити урагани, породжені Драконом, але потім почне обурюватися. Одного разу він висловить все Дракону і останнє слово залишиться за ним. Можливо, це єдиний випадок, коли Кролик проявить твердість. Згідно з гороскопом сумісності Кролика, гармонії в цьому союзі можна досягти тільки в тому випадку, якщо Дракон час від часу поза домом, і якщо кожен проявить максимум терпіння один до одного.

<-IMAGES->

Такий союз чи має довгострокову перспективу, якщо тільки обох влаштують вільні відносини або гостьовий шлюб. А чому б ні? Найголовніше домогтися взаєморозуміння і навчитися поступатися. Жінка Дракон — натура діяльна і любляча новизну у всьому. Якщо вона виявиться більш-менш врівноваженою пані, то чоловік Кролик цілком може скласти їй гарну пару. Він дасть їй впевненість у завтрашньому дні, а натомість попросить тепла і розуміння — це не так вже й багато!

Якщо ж жінка Дракон виявиться занадто яскравою і непосидючій, то тут вже шанси створити міцну сім’ю з чоловіком Кроликом значно падають. Легкий, запаморочливий любовний роман між ними цілком реальний, а тривалі відносини вимагають зусиль з обох сторін.

У цьому варіанті спільне життя жінки Кролика і чоловіки Дракона більш реальна і радісна, тому що, складається досить легко. Жінка Кролик швидше навчитися розуміти Дракона і, швидше за все, прийме його таким, який він є. Чоловік Дракон дасть жінці ту іскорку, той політ, якого, їй зазвичай не вистачає, щоб відчувати себе абсолютно щасливою. Він вдихне в неї оптимізм і силу, навчить до чого ставитися простіше.

Жінка Кролик допоможе чоловікові Дракону розумінням глибин людської психіки, зуміє повідомити йому спокійне розуміння краси світу. Вона, безумовно, надасть гармонізуючий вплив і надасть йому можливість відчути повноту життя без зайвої суєти і нервування. До того ж вона — дама господарська і надійна. Чоловік зуміє оцінити це і будуть вони жити довго і щасливо!


Залишити відгук