Кролик і Собака Сумісність

Цей союз може стати щасливим і постійним. Необхідно, щоб цим людям трохи допоміг випадок. Згідно з гороскопом сумісності Кролика, за класичним традиціям цей союз вважається несумісним. Але з точки зору астрології і психології у них багато спільного. Вони люблять безпеку, глибоко порядні, ревно захищають свою власність і наділені багатьма чеснотами.

Вони розуміють один одного і можуть підтримати в скрутну хвилину. Їх життя тече монотонно, без особливих потрясінь. У разі нерозуміння Собака може перебороти в собі страх і принесе в жертву власне честолюбство, тому що рассудительна і вміє в партнері побачити те, чого їй бракує. У свою чергу, Кролик ненавидить неприємності і вважатиме за краще слідувати за рішучих партнером.

<-IMAGES->

Поєднання знаків не надто просте, але цілком реальне для нормального сімейного життя. Багато чого буде залежати від того наскільки врівноважена жінка Собака. Якщо вона більш-менш чітко розуміє, що хоче від партнера і буде підтримувати чоловіка Кролика в складних умовах, вони зуміють створити міцні відносини.

Чоловік Кролик мало може впливати на ситуацію, якщо жінка Собака виявиться занадто ексцентричної або волелюбної в сенсі небажання нести відповідальність за свій вибір. Чоловік Кролик досить вдумливий і тверезий, він хоче рівноваги і спокою у своєму домі і, звичайно, розраховує, що жінка буде хорошою господинею і турботливою матір’ю, яка буде знаходити час і на чоловіка. Чоловік Кролик вимагає уваги і чекає від жінки абсолютної відданості.

Жінка Кролик і чоловік Собака важче приходять до спільного знаменника. Жінка Кролик боязлива — вона боїться життя і шукає в чоловікові захисника. Чоловік Собака може їй дати бажане, якщо його цінності, пов’язані з сім’єю не опиняться в протиріччі з бажанням створити потужну кар’єру.

Потреба багато працювати і займатися особистими справами у чоловіка Собаки часто зашкалюють в прямому сенсі цього слова. Сім’я займає в його житті тільки якусь частину і не дуже значну. Жінка одного разу відчує свою непотрібність, може розчаруватися і зовсім відмовитися від відносин. Такий сценарій відносин можливий, якщо чоловік виявиться занадто зайнятий самим собою. В інших випадках, жінка Кролик і чоловік Собака можуть досягти взаєморозуміння і створити нормальні стабільні відносини.


Залишити відгук