Кролик і Собака Сумісність

Цей союз може стати щасливим і постійним. Необхідно, щоб цим людям трохи допоміг випадок. Згідно з гороскопом сумісності Кролика, за класичним традиціям цей союз вважається несумісним. Але з точки зору астрології і психології у них багато спільного. Вони люблять безпеку, глибоко порядні, ревно захищають свою власність і наділені багатьма чеснотами.

Вони розуміють один одного і можуть підтримати в скрутну хвилину. Їх життя тече монотонно, без особливих потрясінь. У разі нерозуміння Собака може перебороти в собі страх і принесе в жертву власне честолюбство, тому що рассудительна і вміє в партнері побачити те, чого їй бракує. У свою чергу, Кролик ненавидить неприємності і вважатиме за краще слідувати за рішучих партнером.

Поєднання знаків не надто просте, але цілком реальне для нормального сімейного життя. Багато чого буде залежати від того наскільки врівноважена жінка Собака. Якщо вона більш-менш чітко розуміє, що хоче від партнера і буде підтримувати чоловіка Кролика в складних умовах, вони зуміють створити міцні відносини.

Чоловік Кролик мало може впливати на ситуацію, якщо жінка Собака виявиться занадто ексцентричної або волелюбної в сенсі небажання нести відповідальність за свій вибір. Чоловік Кролик досить вдумливий і тверезий, він хоче рівноваги і спокою у своєму домі і, звичайно, розраховує, що жінка буде хорошою господинею і турботливою матір’ю, яка буде знаходити час і на чоловіка. Чоловік Кролик вимагає уваги і чекає від жінки абсолютної відданості.

Жінка Кролик і чоловік Собака важче приходять до спільного знаменника. Жінка Кролик боязлива — вона боїться життя і шукає в чоловікові захисника. Чоловік Собака може їй дати бажане, якщо його цінності, пов’язані з сім’єю не опиняться в протиріччі з бажанням створити потужну кар’єру.

Потреба багато працювати і займатися особистими справами у чоловіка Собаки часто зашкалюють в прямому сенсі цього слова. Сім’я займає в його житті тільки якусь частину і не дуже значну. Жінка одного разу відчує свою непотрібність, може розчаруватися і зовсім відмовитися від відносин. Такий сценарій відносин можливий, якщо чоловік виявиться занадто зайнятий самим собою. В інших випадках, жінка Кролик і чоловік Собака можуть досягти взаєморозуміння і створити нормальні стабільні відносини.


Залишити відгук