Кролик Сумісність

Кролик (Кіт) завжди «падає на свої лапки». Володар яскравої індивідуальності, він обдарований талантами, в міру честолюбний, у міру скромний, витончений і доброчесний, відрізняється гарним смаком і розумінням краси. Суспільство любить його, і він любить товариство. Кролик дуже доброзичливий до чужих людей, здатний до них поставитися, як до рідних. Він вірний друг і відданий товариш, ніжний і ласкавий до тих, кого він любить, хто йому симпатичний.

Незважаючи на те, що він більше чоловік світський, ніж сімейний, Кролик дуже серйозно ставиться до справах серцевих. Він довго вибирає партнера і, перш ніж зробити остаточний вибір, заводить кілька серйозних романів. Однак, незважаючи на те, що Кролик ласкавий з тими, хто йому доріг, і здатний на любов і вірність, почуття відповідальності перед сім’єю йому невідомо. Часто він віддасть перевагу суспільству дружини (чоловіка) і дітей зустріч з друзями.

Жінки-Кролики. Представниці цього знаку демонструють свою культуру при кожному зручному випадку. Вони займуться поглибленим вивченням певних предметів з однією-єдиною метою — блиснути отриманими знаннями в суспільстві. При цьому зовсім необов’язково, щоб їх знання стали в нагоді в житті, цілком можливо, що про деяких інших — більш важливих речах — вони не будуть мати ні найменшого уявлення. Цю слабкість жінці-Кролику можна пробачити, адже вона дружелюбна, турботлива і стримана. Вона дуже товариська і, незважаючи на те, що зазвичай має масу всіляких справ, завжди знайде хвилинку, щоб почитати книгу або поговорити з подругою. Народжена під знаком Кролика володіє тонким почуттям гумору і дуже артистична. Незважаючи на зайнятість, вона зробить все, від неї залежне, щоб підтримати будинку затишок і створити радісний настрій. Вона цілком може стати вірною супутницею.

Чоловіки-Кролики. Кролик гарний як ділова людина. Він спритний у справах, і гроші його люблять. Правда, у нього є один дуже серйозний недолік: ці люди люблять випити. Іноді ця тяга може привести до зловживання, і тоді всі таланти Кролика пропадуть даром. Чоловік, народжений під цим знаком, схильний жіночого впливу і часто дозволяє себе завоювати. При цьому, правда, він не поспішає щось змінювати у своєму житті і часто не може вибрати серед кількох жінок Єдину. В даній ситуації він вважає за краще почекати, поки все не вирішиться сама собою.

<-IMAGES->

Кролик і Щур: Щур Кролику взагалі протипоказана. Відносини будуть абсолютно непередбачувані.

Кролик і Бик: Можливий союз з Биком, хоча відносини будуть складними. Кролик не любить, коли їм починають командувати, а це неминуче настане у разі таких відносин. Правда, якщо Кролик проявить дипломатичні здібності, все може скластися дуже вдало.

Кролик і Тигр: З Тигром Кролика чекають напружені відносини, хоча ці двоє схожі. Кролик у відносинах буде домінувати і, як особистість більш сильна, в будь-який момент може перервати відносини.

Кролик і Кролик: Союз двох Кроликів — невдала ідея. Обидва витончені, світські люди, люблячі обертатися в товаристві і блиснути своїми талантами. І той, і інший завжди воліють друзів сім’ї, навіть якщо люблять. Кожен з них буде кішкою, яка гуляє сама по собі. Зовсім необов’язково для цього жити разом.

Кролик і Дракон: Можливий союз з Драконом, оскільки Кролик, володіючи дипломатичними здібностями, надасть партнеру можливість відчути, що його цінують і захоплюються ним. Якщо Дракон не стане при цьому керувати партнером, все може бути зовсім непогано.

Кролик і Змія: Не слід, мабуть, заводити відносин зі Змією, тим більше що Кролик любить іноді посидіти де-небудь з друзями, а Змія, залишившись одна, буде шукати розради на стороні. Цього Кролик не зрозуміє і не пробачить.

Кролик і Кінь: Можна спробувати щастя з Конем, яка хоч і присвячує себе коханій людині, все-таки потребує незалежності. Їй буде надана певна свобода, адже Кролик дуже любить друзів… Головне, щоб Кінь не образилася вічними відлученнями партнера з дому.

Кролик і Коза: Кролик відмінно уживеться з Козою, в якій відчує і артистизм оцінить. Він нагородить її комфортом, а капризи Кролика не чіпатимуть.

Кролик і Мавпа: Кролик занадто спокійний для непосидючої Мавпи. Вона любить грати, а він волелюбний і не потерпить хитрощів та інтриг, не стане грати нав’язаної йому ролі. Навряд чи цей союз можна назвати вдалим.

Кролик і Півень: Не варто Кролику пов’язувати життя з Півнем, оскільки останній любить показати себе в суспільстві, і затишного будинку йому мало. Півнем повинні захоплюватися, бачити його блиск. Кролик воліє спокій і затишок й не зможе терпіти постійних докорів і претензій партнера.

Кролик і Собака: Вірна і чесна Собака також може стати відмінним партнером і, в свою чергу, знайде щастя. М’якість і безтурботність Кролика допоможуть їй у цьому.

Кролик і Кабан: Мабуть, такою ж відданістю, як Собака, володіє і Кабан. Він миролюбний і прощає людям їх слабкості, а Кролик, йдучи до друзів на шкоду родині, потребує прощення. Крім того, Кабан здатний зберігати вірність, а Кролик дуже трепетно до цього поставиться, оскільки сам не здатний змінити.


Залишити відгук