Кабан і Змія Сумісність

Згідно з гороскопом сумісності Кабана, при цьому союзі спостерігаються деякі парадокси. Одурманений Змією, Кабан моментально закохується в неї — і робить велику помилку. Тому що Змія буде морочити йому голову, як і іншим. Чесність — це не її якість. Змію навіть дратує природна чесність Кабана. Його вона вважає неймовірно дурним і наївно довірливим. Можливо, в її думці є частка істини, бо Кабан дуже легко йде на всі угоди.

Незважаючи на ці труднощі, почуття можуть утримати їх разом, хоча вони навіть виражаються по-різному. Але існує небезпека, що скоро Змія захоче з’їсти Кабана. Це навряд чи вийде, тому що Кабан має дуже швидкою реакцією. Кабану легко звільнитися від смертельної хватки Змії, тому що він вміє їй протистояти. Звичайно, ця бійка буде коштувати зубів. Змія не повинна вважати, що перед нею простак. Інакше її чекають неприємні сюрпризи.

<-IMAGES->

Сумісність чоловік Кабан і жінка Змія не найкраща для обох партнерів. Для них краще залишатися в дружніх відносинах. Просто між людьми цих знаків занадто мало спільного, а відмінності зовсім не стимулюють партнерів розвиватися, а навіть навпаки зводить таке прагнення нанівець.

Ні чоловік Кабан, ні жінка змія не є представниками активних знаків, саме тому їм не вистачає потенціалу для розвитку своїх відносин. Відсутність динаміки на початку відносин передбачає рівні, нейтральні взаємодії, коли люди живуть разом тільки з-за звички. Їх відносини в любовному союзі більше нагадують ділові або формальні, але ніяк не надихають і пристрасні.

Мудрість і глибина жінки Змії не має абсолютно ніякої цінності для чоловіка Кабана, а його наївність і довірливість виводять її з себе. Жінка змія може спробувати натиснути на партнера, щоб він почав жити за її принципами, але для чоловіка Кабана холодний аналіз і планування, а також повна відсутність емоцій роблять життя нестерпним. Кожен з них бачить в партнері більше недоліків, ніж переваг. Виходить, що цінність кожного окремо є неважливим для їх пари.

Наскільки можливо побудувати любовні відносини багато в чому залежить від Змії. Вона витривала і сильна, твердо стоїть на ногах, тверезо дивиться на людей і життєві ситуації, чудовий виконавець і організатор, особливо коли бачить попереду мета.

Сумісність жінка Кабан і чоловік Змія може скластися лише на основі спільних інтересів. Їх відносини, швидше за все, почнуться з дружби або ділових контактів. Головне, щоб відмінності в характерах стимулювали розвиток відносин, а не навпаки вели до розриву.

Чоловік Змія і жінка Кабан по своїй натурі далеко не найактивніші люди і їм може не вистачити потенціалу на розвиток відносин. Якщо відсутній динамічний початок, в парі можуть складеться рівні, нейтральні взаємодії і люди будуть залишатися поруч за звичкою. Відносини, зрештою, можуть стати діловими і формальними, якщо кожен з партнерів не постарається змінити це. Внести пристрасть і натхнення може як чоловік, побачивши у своєї обраниці щось більше звичного йому, так і жінка, приміряти новий образ.

Мудрість і глибина чоловіки Змії можуть бути оцінені жінкою Кабаном, а її довірливість і наївність просто дивують партнера. Він може за звичкою спробувати натиснути на партнерку, щоб вона почала дотримуватися правил його життя, але холодний аналіз, планування і відсутність емоційності для цієї дівчини просто нестерпні. Може статися так, що кожен буде бачити в партнері більше недоліків, ніж переваг, а все, що є хорошого в пари, не усвідомлюється, як справді значуще.


Залишити відгук