Кабан і Щур Сумісність

Обидва пристрасні і сексуальні істоти, їх зближує бажання насолод. Можливо, це єдине, що їх об’єднує. І вони не шкодують про це, разом переживаючи чудові миті. Правда, іноді Щура дратує наївність Кабана, особливо в ділових і сімейних питаннях. Але якщо Щура охоплюють пристрасті, вона завжди захоплюється увагою і ніжністю Кабана.

Згідно з гороскопом сумісності Кабана і Щури, заради нього вона готова піти у вогонь і воду, намагаючись розворушити і підбадьорити свого неповороткого улюбленця. Вона багато чому може навчити, особливо умінню розпоряджатися грошима.

Сумісність знаків чоловік Кабан і жінка Щур обіцяє хороші перспективні відносини. Вони обидва дуже товариські, активні, люблять бувати в компаніях і всілякі розваги, їм комфортно разом отримувати від життя задоволення. У них в оточенні велика кількість знайомих і друзів. Їх спільне життя в цілому може скластися цікаво і легко. Найприємніше, що в такому союзі будуть розвиватися обидва партнера і вони не будуть витрачати час на з’ясування відносин по дрібницях.

Жінка Щур хоче зустріти ділового чоловіка, але чоловік Кабан здасться їй цікавіше, адже він творча натура, тому не завжди зрозуміла і трохи дивна. Їй може навіть здатися, що цей чоловік не пристосований до суворої земного життя. Але, зате він дуже турботливий і уважний, дорожить своєю сім’єю, прагне для неї все робити, щоб весь час відчувати тепло близьких людей. Чоловік Кабан ревнивий і хоче бути єдиним володарем того, що має. Не варто йому в цьому протистояти, потрібно просто дати йому почуття поваги і шанування (якщо вже створена сім’я).

Не дивлячись на інстинкти власника, цей чоловік і сам може знайти любовні пригоди на стороні. Він володіє природним привабливістю, чуттєвістю, але його невпевненість в собі дозволяє жінкам легко їм маніпулювати. Тому жінка Пацюк повинна підвищувати його самооцінку, щоб уникнути зрад.

Сумісність жінка Кабан і чоловік Щур дуже хороша і перспективна. Обидва партнера рухливі і товариські, воліють проводити час в галасливих компаніях, розважатися і насолоджуватися разом різних задоволень. Їм подобається світське життя, спілкування і великі галасливі зустрічі. В принципі їх спільне життя, ймовірно, скластися легко і цікаво. Найголовніше – це щоб в даному союзі партнери розвивалися, а не витрачали час на сварки, суперечки і відстоювання своїх позицій.

І він, і вона спритні, розумні та інтелектуально розвинені, проте чоловік Щур мислить більш поверхнево і виважено, тоді як дівчина Кабан живе почуттями і шукає глибинну суть речей, побоюючись бути незрозумілою і обдуреною.

Поєднання знаків Щури і Кабана просто ідеально для побудови дружніх стосунків, коли технічність Щури не перетинається з почуттями Кабана. Їм насправді простіше почати з дружби чи ділового партнерства і вже потім розвивати любовну пристрасть, якщо між ними виникне іскра, тоді у них точно все вийде.

В жінці Кабан чоловік Щур знайде ідейного натхненника і музу, здатну розширити горизонт світогляду. Як і він, вона досить мудра і спритна в усьому, що стосується життєвих проблем. Єдина складність полягає в тому, що чоловік Щур буде здивований і трохи насторожений волелюбністю і масштабністю жіночого потенціалу в своїй партнерці. Він не звик говорити про свої почуття та емоції, в той час як вона сприймає життя через почуття та емоції. Важливо, щоб він побачив в цьому не проблему, а знайшов, як це використати для себе, щоб було приємно і йому і їй. Тоді їх відносини стануть повністю гармонійними.


Залишити відгук