Кабан і Кролик Сумісність

Це найкращий союз з усіх комбінацій. Вони поважають один одного, так як цінують позитивні якості, яких у них хоч відбавляй. Іноді Кабан бажає побути на самоті, і Заєць не сприйме це як трагедію, він уміє пристосовуватися і звик догоджати своєму партнерові. Весь вільний час Заєць використовує на благоустрій будинку. Згідно з гороскопом сумісності Кабана, обидва постараються уникнути всього, що може перешкодити сімейному благополуччю.

В інтимному житті Заєць допоможе Кабану уникнути необдуманих вчинків. Вони будуть їх вчасно запобігати. Але в будь-якому союзі не виключені недоліки. Кабан чуттєвий, іноді навіть занадто, а Заєць цнотливий і навіть в самих пристрасних ситуаціях він не. скидає з себе вуаль скромності, що може розсмішити Кабана, а Заєць не зрозуміє причини сміху.

<-IMAGES->

Сумісність чоловік Кабан і жінка Кролик ґрунтується на взаєморозуміння партнерів. По своїй природі і він, і вона відрізняються добротою, щирістю і інтуїтивним чувствованием. Такий гармонійний загальний фон відносин допоможе партнерам напрацювати нові якості і легше розкрити себе і реалізуватися в творчості. Часто у цих людей спільні цінності, прагнення, що є запорукою розвитку щасливих відносин.

На відміну від жінки Кролика, чоловік Кабан більш ініціативний, любить бути в центрі подій, активно реалізовувати свої плани. Жінка Кролик більш обережна і навіть трохи боязко. Їй вимагає деякий час на прийняття серйозного рішення. Таким чином, будучи в разом, чоловік Кабан дасть відчути своєї коханої впевненість у завтрашньому дні, не критикуючи і не вимагаючи чогось взамін. Якщо жінка Кролик іноді «пиляє» і буває дріб’язкової, то чоловік Кабан не схильний обмежувати чиїсь права і рідко буває розважливим.

Широти душі та доброта цього чоловіка, його сексуальний потяг і чуттєвість дають дівчині кролику відчуття легкості в сприйнятті навколишнього світу і розкутості в поведінці. Їй тепло і добре поруч з цим чоловіком, якщо він не починає тиснути на неї задля задоволення власних бажань. В цьому союзі партнери чудово відчувають один одного не тільки в спальні, але і налаштовані на взаємодію на інтелектуальному рівні. Чоловік Кабан вивчаючи щось конкретне прагне пізнати предмет в глибину, тоді як жінка Кролик вивчає більш поверхнево, але зате більше.

Сумісність жінка Кабан і чоловік Кролик ґрунтується на розумінні один одного. І він, і вона по своїй природі мають сердечністю, інтуїтивністю і добротою, але в тандемі вони зможуть розвинути та інші якості. Коли в цілому відносини досить гармонійні, то партнерам простіше виявляти свої почуття і творчо розкривати себе. В цьому союзі будуть присутні взаєморозуміння, спільні прагнення і однакові цінності. Але необхідно також враховувати і особливості один одного.

На відміну від чоловіка Кролика, жінка Кабан більш ініціативна і воліє бути в центрі подій, активно реалізовувати свої плани, не боячись невдачі. Чоловік Кролик більш обережний і навіть боязкий. Йому необхідно час, щоб все обдумати і зважитися на рішучий крок. Тому перебуваючи в партнерстві, жінка Кабан допоможе чоловікові Кролику здобути більше впевненості, причому без критики і претензій. Якщо чоловік Кролик схильний до занудству в сенсі оцінок і може бути дріб’язковим, то жінка Кабан рідко стає розважливою і не схильна до обмеження чиїхось прав.

Жінка Кабан володіє широтою і добротою душі, її велелюбність і чутливість дають чоловікові Кролику розуміння легкості і розкутості у взаємодії з навколишнім світом. Поряд з Кабаном, якщо він не стане чинити прямого тиску на партнера заради задоволення власних амбіцій, Кролик зігрівається.

Ця пара добре ладнає не тільки в інтимній сфері, але також вони і знаходять взаєморозуміння на інтелектуальному рівні. Жінка Кабан все намагається вивчити як можна глибше, в той час, як чоловік Кролик знає менше, але за то у багатьох сферах життя. Вони відмінно доповнюють один одного, створюючи у відносинах атмосферу довіри і доброти.


Залишити відгук