Кабан і Кабан Сумісність

Це дуже сприятливий союз. Вони вміють бути поблажливими до слабостей партнера, і у них є основа для побудови цього союзу. Дуже добре, якщо у них є інтереси в роботі, це ще більше зміцнить союз, в іншому випадку існує небезпека розставання. Нерозуміння може затьмарити їх побут і закінчитися жахливими сценами. Такі Кабани знайдуть привід для суперечки.

Як правило, камінь спотикання — у вихованні дітей. Поки батьки будуть просторікувати, потомство ризикує вирости. Згідно з гороскопом сумісності Кабана, ці люди люблять перебувати біля родинного вогнища і не зазнають змін. Життя цих людей неможлива без роботи. Щоб не було взаємних образ і докорів, обом партнерам краще працювати.

Поєднання чоловіка і жінки одного і того ж знака Кабана обіцяє дуже глибоку взаємодію, якщо обидва зуміють довіритися один одному. Начебто нічого особливого в цьому немає — будь-які більш-менш серйозні відносини передбачають довіру сторін. Але, для людини року Кабана тема згуртованості і партнерства в істинному значенні цього слова може являти собою проблему.

вся справа в тому, що Кабан — тварина вкрай чутливе і вразливе, досить обережне і уважні, особливо у відносинах. Якщо і чоловік Кабан, і жінка Кабан паралельно грати в гру: «Розгадай мене», або ще того крутіше «Доведи мені, що вартий мого абсолютної довіри», то тоді їх відносини так і залишаться любов’ю на відстані, романом на якийсь час без розвитку сюжету і трансформації в нормальну сім’ю з загальним гаманцем, загальними обов’язками і рівною відповідальністю.

Залишається сподіватися на те, що у одного з пари буде більше здорового глузду, більше активності і здатності приймати самостійні рішення без шкоди для оточуючих і, власне, для самих себе.

Типові представники знака — люди досить м’які, схильні турбуватися з будь-якого приводу, боятися робити якісь дії без чіткої впевненості в успіху. Коли такі характери сходяться, їм може банально не діставати яскравості, динаміки, розуміння чіткої перспективи відносин. Два Кабана здатні загрузнути в рутині, в застої і просто завять, якщо не знайдуть спільні справи, інтереси і можливість рухатися вперед у своєму розвитку — як особистісному, так і в партнерському.

Єдине, що напевно буде влаштовувати і чоловіка Кабана і жінку цього знака, так це — сексуальне життя. Обидва чуттєві і налаштовані на отримання найбільш вишуканих задоволень — ось тут їх інтереси і смаки збігаються і їм не потрібні ніякі додаткові стимули.


Залишити відгук