Кабан і Бик Сумісність

Кабан хоче бути самим хитрим, але на ділі він може блиснути тільки легковажністю. Тому Вол повинен бути завжди напоготові. Згідно з гороскопом сумісності Кабана, вони дуже подобаються один одному і особливо цінують в партнері чесність. Кабан завжди виступає у ролі борця, а Вол відрізняється винятковим миролюбністю, в цьому їх сила. Але в цьому союзі не обходиться без розбіжностей, адже Кабан по натурі ненажера, а Віл не може Дозволити такого марнотратства.

Їх радують різні речі — єдиний задовольняється малим, а інший бажає достатку. Вол — прекрасний економіст, а Кабан марнотратний і не може жити без комфорту, що стає причиною взаємних докорів. Але на цьому, можна сказати, їх розбіжності закінчуються, так як у Кабана прекрасно розвинене почуття міри. І якщо він відчує, що набрид Волу, моментально замовкне.

Сумісність чоловік Кабан і жінка Бик заснована на романтичному відношенні один до одного. Дуже ймовірно, що у них виникне любов з першого погляду і навіть фатальна пристрасть. Головним у відносинах є почуття і все, що з ними пов’язано.

Чоловік Кабан живе по почуттю і своєю щирістю здатний розкрити в жінці бику найсильніші емоції, про які вона навіть не підозрювала. Не дивно, що їй сподобається цей чоловік, адже спочатку вона не зрозуміє, що відбувається, потім прийде в деяке замішання і в кінці кінців здасться.

Разом вони будуть довго насолоджуватися близькістю: їм дійсно добре разом, адже щодня кожен з них все більше розкриває себе і партнера, при цьому нові відкриття радісні і приємні. Так в період початку відносин вони швидше за все стануть недоступні для своїх знайомих і друзів, адже їм просто захочеться кожну вільну хвилинку проводити один з одним.

Безумовно, через пристрасті вляжуться і з’явиться якась стабільність. У цей момент почнуть проявлятись і негативні особливості характеру партнера. Жінка Бик, як і раніше, буде надихатися безпосередністю і чесністю чоловіки Кабана, а він оцінить її силу духу і надійність.

Жінка Бик чудовий організатор і з задоволенням допоможе навести порядок у житті чоловіка Кабана. Разом вони відмінно розвинуться, так як чоловік Кабан знайде стрижень і опору, а жінка Бик навчиться проявляти емоції і почуття, які стануть наступним імпульсом для подальшого розвитку усвідомлення.

Сумісність жінка Кабан і чоловік Бик заснована на умінні партнерів взяти один одного такими, як є, і терпляче сприймати чужі недоліки. Відносини, швидше за все, почнуться з романтики і тривати фатальною пристрастю і серйозною поразкою.

Основою відносини стануть почуття, адже жінка Кабан дуже чутлива і живе у відповідності зі своєю природою. Її щирість, здатна підняти нагору найсильніші емоції Бика, який раніше навіть і не знав про їх існування. Не дивно, що ця жінка притягне його, і він змушений буде здатися під її чарами.

Відносини принесуть цій парі справжню близькість: їм добре разом, так як з кожним днем вони все більше відкривають нових граней в собі і в партнері, причому ці відкриття дуже радісні і приємні. Може навіть спочатку відносин вони віддаляться від своїх друзів і знайомих, просто тому що залишати місце, де так затишно і тепло зовсім не хочеться. Безумовно, з розвитком відносин пристрасть вляжеться і у відносинах з’явиться певна стабільність. Тоді почнуть проявлятися недоліки партнера.

Чоловік Бик надихається безпосередністю і чесністю жінки Кабана, а вона в свою чергу оцінить його силу духу і надійність. Організаторські здібності чоловіки Бика допоможуть навести порядок в житті дівчини Кабана. Разом вони зміняться в кращу сторону: чоловік Бик навчиться проявляти емоції і почуття, що дадуть новий поштовх для подальшого розвитку, а жінка Кабан знайде стрижень і опору.


Залишити відгук