Кабан і Мавпа Сумісність

Сумісність Кабана і Мавпи являє собою союз двох досить сильних особистостей. У них не так багато спільного, однак, є сильне тяжіння, якому вони не зможуть чинити опір. При взаємодії ці партнери отримають чудовий життєвий досвід, захоплюючий і цікавий.

Мавпа і Кабан зовні ведуть себе по-різному. Мавпа більш активена, наполеглива і агрессивена, намагається швидко і якісно вирішувати всі проблеми. Кабан, навпаки, зовні спокійний і врівноважений, не любить поспіху і спокійно чекає свого часу. Так вони разом створять рівновагу. Взаємодія буде подобатися обом партнерам.

Сумісність чоловік Кабан і жінка Мавпа заснована на дипломатичності і взаємовигідних відносинах. Обидва партнера сильні натури, у них не так багато спільного, зате є сильне тяжіння, перед яким вони не зможуть встояти.

Відносини між чоловіком Кабаном і жінкою Мавпою піддаються постійним перевіркам. Жінка Мавпа володіє хорошою освітою і постійно знаходиться в процесі духовного розвитку, тому їй простіше усвідомити і зрозуміти, як її амбіції можуть бути реалізовані в шлюбі з чоловіком Кабаном. Взаємна повага і загальні цінності є фундаментом для міцних відносин в любовному союзі і сім’ї. Чоловік Кабан буде обожнювати свою жінку Мавпу і ніколи не дозволить собі проявити неповагу. Активність і м’якість допоможе цій дівчині побудувати щасливе життя з чоловіком Кабаном.

Жінка Мавпа повинна залишити мрії про лідерство парі, адже тоді їй доведеться прийняти за себе чоловічу роль та обов’язки, що здатне зіпсувати відносини. Партнери повинна слухати один одного і поважати чужу думку. Чоловік Кабан стане захисником і завжди буде приймати сторону своєї половини. Він володіє сильним духом і домагається поставлених цілей. При цьому він залишається милим, чарівним, привітним і товариським. Якщо жінка Мавпа продовжить хитрувати, то в підсумку сама ж постраждає від своєї гри і зробить шлюб нещасним.

Вирішивши бути разом, вони відкриють двері для нового, цікавого і захоплюючого досвіду в своєму житті. Жінка Мавпа активна, наполеглива і намагається якісно і швидко вирішувати всі проблеми. Чоловік Кабан навпаки більш зовні спокійний і врівноважений, не прагне вперед, а спокійно чекає слушного моменту. Таким чином, разом вони здатні досягти гармонії.

Сумісність пари жінка Кабан і чоловік Мавпа являє собою союз двох досить сильних особистостей. У них не так багато спільного, однак, є сильне тяжіння, якому вони не зможуть чинити опір. При взаємодії ці партнери отримають чудовий життєвий досвід, захоплюючий і цікавий.

Чоловік Мавпа і жінка Кабан зовні ведуть себе по-різному. Він більш активний, напористий і агресивний, намагається швидко і якісно вирішувати всі проблеми. Жінка Кабан, навпаки, спокійна і зовні врівноважена, не любить поспіху і спокійно чекає свого часу. Так вони разом створять рівновагу.

Взаємодія буде подобатися обом партнерам. Вона більш чуттєва й буде шукати реалізації своїх фантазій в інтимній сфері, в той час, як чоловік Мавпа сприймає секс, як енергетичну розрядку і підживлення своєї діяльності поза спальні. Його голова завжди сповнена ідей, мозок постійно знаходиться в робочому стані, тому йому не так просто перемкнеться на партнерку і розслабитися. Для цього дуже корисно навчиться жінці робити масаж, тоді він буде переключати його увагу на себе. Їй сподобається відкритість і ентузіазм чоловіка в сфері плотських задоволень.


Залишити відгук